نماینده تبریز:برخی مصوبات دولت قبل فساد مالی را نهادینه کرد/به دور از جنجال واقعیت را به مردم بگوییم

نماینده تبریز:برخی مصوبات دولت قبل فساد مالی را نهادینه کرد/به دور از جنجال واقع

سیب موز: نماینده تبریز:برخی مصوبات دولت قبل فساد مالی را نهادینه کرد/به دور از جنجال واقعیت را به مردم بگوییم سیب موز سیاست > مجلس - عضو حزب اعتدال و توسعه معتقد است که دولت گذشته فساد اقتصادی را با مصوباتش نهادینه کرد و ریشه فیش های حقوقی امروز، همان اختلاس های میلیاردی است.

زهرا ساعی در گفت و گو با خبرآنلاین درباره ماجرای فیش های حقوقی اظهار کرد: ماجرای امروز باعث نمی شود ما اختلاس های میلیاردی را فراموش کرده و نادیده بگیریم. فسادی که امروز ایجاد شده ریشه در همان اختلاس های میلیاردی دارد.

به گزارش سیب موز نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه شبکه فساد اقتصادی در کشور ایجاد شده است چراکه فرار از قانون و بی نظمی اقتصادی در دوره ای در کشور حاکم شد.

عضو فراکسیون امید در مجلس دهم اظهار کرد: بیشتر مصوباتی که منجر به فساد مالی شده، مربوط به دولت قبل است یعنی هیات دولت، مصوباتی را گذرانده بود که باعث ایجاد مفسده شده است. در مقابل با اقدام شجاعانه دولت یازدهم مواجه شدیم که این مشکل را قبول کرده و درصدد رفع و جبران آن برآمد.

ساعی با تاکید بر اینکه باید جلوی این روند را گرفت که اگر این کار را نکنیم فساد اقتصادی دامنگیر دولت های بعدی نیز می شود، بیان کرد: فرصت بسیار خوبی هست که در این مقطع برای کشور ایجاد شده تا بتوانیم با این فساد مالی مقابله کنیم. چرا که حساسیت لازم هم در مسئولان و هم در مردم ایجاد شده.

وی گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری باید از این فرصت استفاده کنیم و به دور از سیاه نمایی و جنجالی و سیاسی کردن ماجرا و واقعیت ها را برای مردم بازگو کنیم و در جهت رفع مشکل برآییم.

29213