روایت کدخدایی از ابتکار آیت الله جنتی در یک روز «پُرکار» مجلس خبرگان

روایت کدخدایی از ابتکار آیت الله جنتی در یک روز «پُرکار» مجلس خبرگان

سیب موز: روایت کدخدایی از ابتکار آیت الله جنتی در یک روز «پُرکار» مجلس خبرگان سیب موز سیاست > احزاب و شخصیت ها - تسنیم نوشت:مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری روایت جالبی از جلسه روز گذشته هیئت رئیسه خبرگان را منتشر کرد.

اعضای هیئت رئیسه کمیسیونهای 6گانه پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز گذشته انتخاب شدند که عباسعلی کدخدایی رئیس و مشاور حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری روایت جالبی از همراهی اش با اعضای خبرگان در سفر به شهر قم را در کانال تلگرامی اش منتشر کرد.

به گزارش سیب موز عباسعلی کدخدایی در این باره می نویسد: طبق اعلام قبلی هیئت رئیسه مجلس خبرگان جلسه داشت. همچنین قرار بود کمیسیونهای تخصصی تشکیل و هیئت رئیسه آنها نیز انتخاب شوند که این کار انجام و اخبار آن را از رسانه ها شنیدید. روز پر کاری بود، من حدود ساعت 7 صبح به دبیرخانه در قم رسیدم. اعضا نیز حاضر بودند.

حضرت آیت الله جنتی علاوه بر شرکت در کمیسیون خود(کمیسیون تحقیق)، به سایر کمیسیونها نیز سر زدند و ضمن تبریک انتخاب آنها به عنوان عضو مجلس خبرگان و ضرورت فعالیت بیشتر و منظم آنها، نکاتی را یاد آور شدند. این حضور مورد استقبال اعضای محترم کمیسیونها قرار گرفت و هم در هنگام جلسه، اعضا از این حرکت استقبال کردند و هم هنگام صرف نهار برخی از اعضای محترم این حرکت نو را ستایش کردند.

آخرین جلسه نیز مربوط به کمیسیون اداری مالی بود که در ساعت 5 بعد از ظهر شکل گرفت و مجددا حضور حضرت آیت الله جنتی مورد استقبال واقع شد.

ساعت 6 نیز قرار کاری دیگری داشتم که با پایان آن در حدود ساعت 8 به طرف تهران حرکت کردیم. در بین راه نماز مغرب و عشا را در یکی از مساجد قم به جماعت اقامه کردم و حدود ساعت 11 به منزل رسیدم.

2929