دستگیری دو کلاهبردار اینترنتی/ با 230 سکه تقلبی، کلاهبرداری می کردند

دستگیری دو کلاهبردار اینترنتی/ با 230 سکه تقلبی، کلاهبرداری می کردند

سیب موز: دستگیری دو کلاهبردار اینترنتی/ با 230 سکه تقلبی، کلاهبرداری می کردند سیب موز جامعه > پلیس - میزان نوشت: دو چوپان دروغگو که قصد داشتند سکه های تقلبی را به جای عتیقه در اینترنت بفروشند، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ عباس نظری رئیس پلیس آگاهی لرستان گفت: در پی مراجعه یک شهروند دورودی به پلیس آگاهی شهرستان ، مبنی بر اینکه فردی کلاهبردار از طریق فضای مجازی و به بهانه کشف سکه های قدیمی از جنس طلا ، ملبغ 500 میلیون ریال از وی کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی بیان داشت: ماموران با تحقیقات گسترده فرد مورد نظر را به همراه یکی از همدستانش در شهرستان دورود شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه،دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی لرستان افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ، تعداد 230 عدد سکه تقلبی و دو دستگاه موتور سیکلت و خودرو پژو 405 را ، کشف کردند.

به گزارش سیب موز نظری با بیان این که متهمان به همراه پرونده تحویل مرجع قضائی شدند ، در توصیه ای از شهروندان خواست ؛ ضمن رعایت نکات ایمنی و هشدارهای پلیسی ، مراقب شیطنت های کلاهبرداران به خصوص شبکه های اجتماعی بوده تا در دام افراد شیاد، گرفتار نشوند.

42237