ضرورت تسریع در اشتغال زایی در نیمه دوم سال

سیب موز استاندار چهارمحال و بختیاری تأکید کرد

ضرورت تسریع در اشتغال زایی در نیمه دوم سال

ضرورت تسریع در اشتغال زایی در نیمه دوم سال

سیب موز: ضرورت تسریع در اشتغال زایی در نیمه دوم سال

استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر تسریع در اشتغال زایی در نیمه دوم سال جاری جهت رسیدن به پیش بینی انجام شده، تصریح کرد: ایجاد اشتغال در دو نیمه سال به طور برابر تقسیم نمی شود و در نیمه اول سال بررسی ها و معرفی واحدهای تولیدی به بانک انجام می شود.

به گزارش سیب موز به گزارش ایسنا، «قاسم سلیمانی دشتکی» دیروز (چهارشنبه 24 شهریورماه) در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: با وجود مطلوب نبودن آمار اشتغال زایی در سال جاری باید اشتغال زایی پیش بینی شده در پایان سال محقق شود.

وی با تأکید بر تسریع در اشتغال زایی در نیمه دوم سال جاری جهت رسیدن به پیش بینی انجام شده، تصریح کرد: ایجاد اشتغال در دو نیمه سال به طور برابر تقسیم نمی شود و در نیمه اول سال بررسی ها و معرفی واحدهای تولیدی به بانک انجام می شود.

سلیمانی دشتکی گفت: بخش صنعت در اشتغال زایی اهمیت زیادی دارد و در مجموع ایجاد 15 هزار شغل در سال جاری توسط این بخش پیش بینی شده است که در صورت تحقق می توانند تحولی در اشتغال استان ایجاد کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: با توجه به تلاش های زیادی که در استان انجام شده است اگر بانک ها در پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی قوی تر عمل کنند رتبه استان در راه اندازی این واحدها در سطح کشور پیشرفت قابل توجهی خواهد کرد.

در ادامه این نشست رئیس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: رتبه استان در کشور از حیث پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی 25 است.

«سیدنعیم امامی» تصریح کرد: طبق پیش بینی باید 360 میلیارد تومان در سال جاری به واحدها صنعتی پرداخت شود که هنوز تعیین تکلیف نشده است.

وی خاطرنشان کرد: تنها به پنج طرح از 50 طرح با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد که به سرمایه ثابت نیازمند هستند، تسهیلات پرداخت شده است.

انتهای پیام