سیامند رحمان: خوشحالم به قولم عمل کردم/ امیدوارم دغدغه ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی برطرف شود

سیب موز بازی های پارالمپیک 2016 ریو

سیامند رحمان: خوشحالم به قولم عمل کردم/ امیدوارم دغدغه ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی برطرف شود

سیامند رحمان: خوشحالم به قولم عمل کردم/ امیدوارم دغدغه ورزشکاران المپیکی و پارال

سیب موز: سیامند رحمان: خوشحالم به قولم عمل کردم/ امیدوارم دغدغه ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی برطرف شود

وزنه بردار طلایی ایران گفت: خیلی خوشحالم توانستم به قولی که داده بودم عمل کنم.

به گزارش سیب موز به گزارش ایسنا از ریو، وزنه بردار فوق سنگین پارالمپیکی ایران اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که توانستم امروز خوشرنگ ترین مدال را برای کاروان منا به ارمغان بیاورم. خوشحالم که با کسب مدال طلا و رکوردشکنی توانستم دل مردم ایران را شاد کنم.

وی افزود: از آقای خسروی وفا و مربیانم که همیشه روحیه و انرژی به من دادند، تشکر می کنم. احساس غرور می کنم که بعد از این همه سختی و زحمتی که کشیدم، زحماتم به بار نشست. در این مدت اردوهای سخت و طولانی را پشت سر گذاشتم و تحمل این همه دوری از خانواده هم دشوار بود.

قوی ترین مرد پارالمپیک بیان کرد: امروز خستگی از تنم در رفت. از مسوولان انتظار دارم که به ورزش اهمیت بیشتری بدهند تا ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی دغدغه ای نداشته باشند. در صندوق حمایت از قهرمانان برابری وجود ندارد. البته امیدوارم همه چیز درست شود.

سیامند رحمان در ادامه گفت: در لحظه ای که می خواستم وزنه ها را مهار کنم می دانستم مردم کشور و همشهری هایم درحال تماشای مسابقه ام هستند و خوشحالی آنها را در ذهنم داشتم. خیلی خوشحالم به قولی که داده بودم عمل کردم.

وی در پایان به سوالی در خصوص شرایطی که برای بهداد سلیمی در المپیک به وجود آمد و اینکه آیا ترسی از اتفاق مشابه نداشته، چنین پاسخ داد: بهداد سلیمی دوست نزدیک و صمیمی من است. برایش آرزوی موفقیت می کنم. همین که قوی ترین مرد المپیکی و پارالمپیکی از ایران است احساس غرور و خوشحالی می کنم. در آخر هم می خواهم خطاب به همشهری هایم بگویم از اینکه توانستم دلشان را شاد کنم خوشحالم و دست تک تک آنها را می بوسم.

انتهای پیام