من که نایب رئیس فراکسیون ورزش هستم، از سفر نمایندگان به «ریو» بی خبرم/ «تابش» باید پاسخگو باشد

من که نایب رئیس فراکسیون ورزش هستم، از سفر نمایندگان به «ریو» بی خبرم/ «تابش» ب

سیب موز: من که نایب رئیس فراکسیون ورزش هستم، از سفر نمایندگان به «ریو» بی خبرم/ «تابش» باید پاسخگو باشد سیب موز من که نایب رئیس فراکسیون ورزش هستم، از سفر نمایندگان به «ریو» بی خبرم/ «تابش» باید پاسخگو باشد

نائب رئیس فراکسیون ورزش در مجلس گفت: من که نائب رئیس فراکسیون ورزش هستم خبر ندارم چه کسی آنها را برده است.

کاظم دلخوش نائب رئیس فراکسیون ورزش در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به سفر اتوبوسی برخی مسئولان وزارت ورزش و همچنین سفر 5 نماینده اصلاح طلب مجلس به مسابقات پارالمپیک ریو، اظهار داشت: همواره شاهد این گونه به هم ریختگی ها هستیم. هرکسی که نمایندگان را به مسابقات پارالمپیک برده است باید پاسخ دهد که به چه دلیل و به چه صورت از مجلس به این مسابقات رفته اند.

وی افزود: ما که نائب رئیس فراکسیون ورزش هستیم خبر نداریم چه کسی آنها را برده است. هرکسی که غیرمنطقی و غیرقانونی به ریو رفته باشد قطعاً باید از او درباره علت سفرش به این مسابقات سؤال شود.

دلخوش تصریح کرد: آقای تابش به عنوان رئیس فرکسیون ورزش نمی تواند به تنهایی این گونه اقدامات را انجام دهد و باید آن را در جلسه فراکسیون مطرح کند. بنابراین اگر  اقدام به این کار کرده باشد اشتباه کرده است. باید فراکسیون ورزش در جریان امور قرار گیرد. این اشکال وارد است و باید آن را بررسی کنیم.

به گزارش سیب موز

نائب رئیس فراکسیون ورزش در پایان خاطرنشان کرد: به طور قطع اولویت ما ورزشکاران هستند و وزارت ورزش  و جوانان باید آنها را ساماندهی کند.