آرژانتین حریف ایران درنیمه نهایی فوتبال 5 نفره شد

آرژانتین حریف ایران درنیمه نهایی فوتبال ۵ نفره شد

سیب موز: آرژانتین حریف ایران درنیمه نهایی فوتبال 5 نفره شد سیب موز آرژانتین حریف ایران درنیمه نهایی فوتبال 5 نفره شد

تیم ملی فوتبال پنج نفره ایران در مرحله نیمه نهایی بازی های پارالمپیک 2016 ریو به مصاف تیم آرژانتین می رود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دا تیم ملی فوتبال 5 نفره نابینایان و کم بینایان ایران که با پنج امتیاز به عنوان تیم دوم گروه نخست موفق به کسب جواز حضور در مرحله نیمه نهایی بازی های پارالمپیک ریو شد، در این مرحله به مصاف آرژانتین تیم نخست گروه دوم می رود.

به گزارش سیب موز نشجو،

تیم های آرژانتین و چین روز سه شنبه در آخرین دیدار مرحله گروهی گروه دوم برای تعیین سرگروه به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا آرژانتین با 7 امتیاز و به لطف تفاضل گل بهتر به عنوان تیم نخست، گروه راهی نیمه نهایی شود.

بدین ترتیب ساعت 16 روز پنجشنبه 25شهریور ، برزیل و چین در نخستین دیدار نیمه نهایی به مصاف هم می روند و سپس تیم های ایران و آرژانتین از ساعت 20 مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند.

در ششمین روز بازی های پارالمپیک ریودوژانیرو برزیل ورزشکاران 178کشور جهان در 15رشته ورزشی تیراندازی باکمان، دوومیدانی، بوچیا (ورزش کم توانان ذهنی)،سوارکاری،فوتبال پنج نفره، گلبال، وزنه برداری، بادبانی، تیراندازی، والیبال نشسته، شنا، تنیس روی میز،بسکتبال با ویلچر، شمشیربازی با ویلچر و تنیس روی صندلی چرخ دار به مصاف می روند.

نمایندگان ورزشی ایران امروز همچنین در سه رشته انفرادی دوومیدانی، تیرو کمان و تیراندازی و رشته تیمی فوتبال پنج مردان با حریفان خود به رقابت می پردازند.