بی کفایتی آل سعود بر هیچ کس پوشیده نیست/ اجازه عفت زدایی در جامعه را به احدی نمی دهیم

بی کفایتی  آل سعود بر هیچ کس پوشیده نیست/ اجازه عفت زدایی در جامعه را به احدی نم

سیب موز: بی کفایتی آل سعود بر هیچ کس پوشیده نیست/ اجازه عفت زدایی در جامعه را به احدی نمی دهیم سیب موز بی کفایتی آل سعود بر هیچ کس پوشیده نیست/ اجازه عفت زدایی در جامعه را به احدی نمی دهیم

فرمانده نیروی انتظامی گفت: بی کفایتی و بی لیاقتی حکام سعودی بر هیچکس پوشیده نیست و اگر بی تدبیری آنها نبود این تعداد از مسلمانان در آن فاجعه به شهادت نمی رسیدند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار حسین اشتری در مراسم یادواره 270 شهید نیروی انتظامی البرز و بزرگداشت یادواره شهدای مدافع حرم که عصر امروز با حضور آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران و مسئولان محلی برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه منا اظهار داشت: امیدواریم خداوند متعال انتقام خون شهیدان منا را از حکام سعودی بگیرد.

به گزارش سیب موز وی افزود: بی کفایتی و بی لیاقتی حکام سعودی بر هیچکس پوشیده نیست و اگر بی تدبیری آنها نبود این تعداد از مسلمانان در آن فاجعه به شهادت نمی رسیدند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه یاد و خاطره شهدای فاجعه منا و هموطنان مظلوم کشورمان هیچ گاه از یاد و خاطره ما بیرون نمی رود، تصریح کرد: اگر در دفاع مقدس به واسطه دفاع از میهن شهدایی را تقدیم انقلاب کردیم دشمن ما مشخص بود و رزمندگان با تمام توان در مقابل آنها ایستادند و مبارزه کردند.

اشتری افزود: حکام و نیروهای آل سعود در فاجعه منا از انجام مختصر کمکی به زائران و حاجیان خانه خدا دریغ کرده اند و اگر در زمانی که این ازدحام به وقوع پیوست بر روی حاجیان آب پاشی می کردند 30 الی 40 درصد از این تعداد کشته شدگان زنده می ماندند.

وی با بیان اینکه نیروهای امنیتی در زمان وقوع فاجعه حتی از دادن آب به زائران مضایقه کردند، گفت: در شرایطی که وضعیت آب و هوایی و گرمای هوا مشکلات زیادی را برای زائران ایجاد کرده بود نیروهای پلیس حتی از دادن آب به زائران خودداری کردند.

فرمانده ناجا با اشاره به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری و به کاربر بردن واژه شجره خبیثه ملعونه در مورد حکام و پادشاهان سعودی اظهار داشت: ان شاءالله جهان اسلام بیدار شده و با حفظ وحدت و همدلی خود بتواند انتقام خون شهدای منا را بگیرد.

اشتری با بیان اینکه هر جا که احساس کردید که دشمن در مقابل ما لبخند می زند ضرر کردیم و این موضوع در اکثر مواقع دیده شده است، گفت: دشمنان انقلاب دلشان برای ما نمی سوزد.

وی با تقدیر از ایستادگی ها، صبر و مقاومت خانواده های شهدای 8 سال دفاع مقدس و مدافعان حرم تأکید کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تاکنون بیش از 13 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده و حدود 6 هزار نفر از این شهیدان در 8 سال دفاع مقدس و بقیه آنها در دفاع از تأمین نظم و امنیت و حریم اجتماع و ایجاد آرامش به شهادت رسیدند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه اعطای واژه مجاهد فی سبیل الله از سوی مقام معظم رهبری به نیروی انتظامی باعث مباهات و افتخار این نیرو است، گفت: در هر شرایطی از مرزها تا داخل درب منازل و برای ایجاد امنیت و برقراری نظم تمام تلاش خود را به کار گرفته و از هیچ گونه اقدامی در راستای ایجاد و حفظ نظم و امنیت دریغ نمی کنیم.

اشتری با بیان اینکه با افتخار اعلام می کنیم که نقش مردم در انجام وظیفه برای نیروهای انتظامی پر رنگ و تأثیرگذار است، گفت: شهدای عزیز سبب افتخار و سربلندی کشور هستند و خانواده های آنها چشم و چراغ ما هستند.

وی با بیان اینکه در نیروی انتظامی تمام تلاش خود را برای انجام وظایف محوله بر اساس قانون به کار می گیریم، تصریح کرد: در ناجا افتخار داریم در مواجهه با دشمن و تهدیدات داخلی و خارجی سینه های خود را سپر می کنیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروهای ناجا هیچ وقت در مقابل مأموریت های محوله کوتاهی نکرده و نمی کنند، گفت: برخی اوقات بالاتر از اختیارات خود برای برخورد با برخی کارها اقدام می کنیم.

اشتری با بیان اینکه در انجام وظایف خود هیچ گاه کوتاه نیامده و این انجام وظیفه در راه صیانت و پاسداری از خون شهیدان است، گفت: اجازه نمی دهیم که عده ای به ارزش ها لطمه زده و فراتر از قانون عمل کنند و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در جامعه عفت زدایی کنند.

وی با بیان اینکه انجام مأموریت ها و وظایف محوله بر اساس شرع و قانون اساسی عمل می کنیم، گفت: اجازه نمی دهیم که برخی افراد از خدا بی خبر در جامعه از اقدامات خلاف شرع و ضد موازین اسلامی خوشحال شوند.