دولت به اشتباه بودن حقوق های نجومی اعتقادی ندارد

دولت  به اشتباه بودن حقوق های نجومی اعتقادی ندارد

سیب موز: دولت به اشتباه بودن حقوق های نجومی اعتقادی ندارد سیب موز دولت به اشتباه بودن حقوق های نجومی اعتقادی ندارد

عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: گویا دولت معتقد نیست که حقوق های نجومی اقدامی غلط بوده است و فقط برای آرام کردن فضا با چند نفر برخورد کردند.

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

به گزارش سیب موز سیدمحمدرضا مرندی عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی در گفت وگو باخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: در رابطه با چگونگی واگذاری املاک شهرداری تهران اطلاعات دقیقی ندارم، ولی اینکه دستگاه ها برای کارکنان شان تسهیلاتی ارائه دهند امری متعارف است.

وی تصریح کرد: ما در مجمع صنفی اعضای هیأت علمی دانشگاه ها یکسری واحدهای مسکونی را با قیمت های مناسب به اساتید ارائه دادیم و به طور کلی اینکه املاک ارزان و با تسهیلات در اختیار کارمندان قرار دهند اقدامی متعارف است.

عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه بحث حقوق های نجومی که مطرح شده است قرار بود از سوی قوه مجریه مورد پیگیری قرار بگیرد، اظهار داشت : مسئولان قوه مجریه اعلام کردند که با این قضیه برخورد می کنند ولی ابتدا گفتند 150 نفر بودند که سپس این آمار را به 15 نفر تقلیل دادند و پس از آن اعلام کردند که با 13 نفر برخورد شده و 2 میلیارد تومان بازگشته است در حالیکه در برابر این میزان پول دریافتی باز هم دولت به روی خودش نمی آورد زیرا تفکر همین تفکر است.

عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: گویا دولت معتقد نیست که این حقوق ها اقدامی غلط بوده است و همین مدیران با همین حقوق ها به کارشان می آید و فقط برای آرام کردن فضا با 13 نفر برخورد کردند.