مازندران از شنبه بارانی است

مازندران از شنبه بارانی  است

سیب موز: مازندران از شنبه بارانی است سیب موز مازندران از شنبه بارانی است

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: از ظهر روز شنبه 20 تا صبح یکشنبه 21 شهریورماه شاهد وزش باد نسبتاً شدید، ابرناکی آسمان و رگبار و رعد و برق در استان هستیم.

به گزارش اجتماعی خبرگزاری دانشجو، نوربخش داداشی اظهار کرد: تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان دهنده شکل گیری جریانات مرطوب شمالی از روز شنبه 20 شهریور ماه بر روی سواحل جنوبی دریای خزر است که این وضعیت با عبور امواج سطوح میانی جو همراهی دارد.

به گزارش سیب موز وی بیان کرد: پیرو اطلاعیه شماره 20 اداره کل هواشناسی مازندران، از ظهر روز شنبه 20 تا صبح یکشنبه 21 شهریور ماه امسال شاهد وزش باد نسبتاً شدید، ابرناکی آسمان و رگبار و رعدوبرق در استان هستیم.

مدیرکل هواشناسی مازندران با بیان اینکه دریای خزر نیز از روز شنبه به صورت مواج پیش بینی می شود، با توجه به این وضعیت لازم است شهروندان و مسؤولان آمادگی لازم برای مواجه با این موضوع را در دستور کار قرار دهند.

از 12 شهریورماه بعد از گذشت بیش از چهار هفته استقرار هوای گرم و شرجی و الگوی تابستانه شاهد هوای بارانی و وقوع سیل و طوفان در مازندران هستیم که لازم است با توجه به نفوذ مجدد سامانه بارشی تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شود.

خبرگزاری دانشجو - فارس