نظر قلعه نویی در مورد نتیجه بازی ایران-چین

نظر قلعه نویی در مورد نتیجه بازی ایران-چین

سیب موز: نظر قلعه نویی در مورد نتیجه بازی ایران سیب موز نظر قلعه نویی در مورد نتیجه بازی ایران-چین

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: دوست داشتم بازی تیمم با پرسپولیس تهران در ورزشگاه یادگار امام(ره) و یا ورزشگاه آزادی برگزار می شد تا تماشاگر بیشتری در این دیدار حضور می داشتند.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو، امیر قلعه نویی اظهار داشت: تمرینات منظمی را بعد از چند روز تعطیلی سپری کرده ایم و تیم تراکتورسازی در شرایط مطلوبی برای مسابقه قرار دارد و امیدوارم در برابر پرسپولیس تهران بازی خوبی به نمایش گذاشته و هواداران خود را خوشنود سازیم.

به گزارش سیب موز وی در مورد آمار موفقش برابر پرسپولیس و کسب بهترین برد تراکتورسازی با هدایت وی، گفت: آمار به گذشته مربوط است و در تاریخ ثبت می شود و امروز نمی توان با اتکا به آمار به برتری دست یافت. امیدوارم در بازی با پرسپولیس روز خوب تراکتورسازی باشد و بتوانیم با پیروزی برابر این تیم، به صدر جدول صعود کنیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز تاکید کرد: تنها تاسف من برگزاری این بازی در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی است که امکان حضور تماشاگران کمتری را فراهم می کند و دوست داشتم این بازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز و یا ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شد تا هواداران بیشتری در ورزشگاه حضور می یافتند.

قلعه نویی گفت: در این بازی بازیکن محروم و مصدومی نداریم و از کادر پزشکی تیم نیز بابت تلاش خود جهت رسیدن بازیکنان مصدوم به مسابقات تشکر می کنم.

تیم ملی به اهداف خود رسید

سرمربی اسبق تیم ملی در مورد بازی تیم ایران برابر چین گفت: تیم ملی ایران برابر تیم چین اهدافی داشت که به آنها رسید که یکی کسب امتیاز و دیگری بسته ماندن دروازه اش بود.

وی گفت: تیم ملی ایران برابر چین نمایش بهتری نسبت به بازی اولش با قطر ارائه کرد و امیدوارم این روند صعود در بازی های آتی ادامه داشته باشد و منجر به صعود تیم ملی ایران به جام جهانی شود.

قلعه نویی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: البته بهتر است تیم ملی در شرایط مسابقه به مصاف حریفان خود رود و شرایط اردویی دیگر در جهان مرسوم نیست و تیم ازبکستان تنها شش روز قبل از بازی خود برای مسابقات آماده می شود و این روش می تواند مانع از تعطیلی های متوالی لیگ فوتبال کشور شود.

خبرگزاری دانشجو - فارس