دیوثان سیاسی می خواهند تفکرات انقلابی را از کشور پاک کنند

دیوثان سیاسی می خواهند تفکرات انقلابی را از کشور پاک کنند

سیب موز: دیوثان سیاسی می خواهند تفکرات انقلابی را از کشور پاک کنند سیب موز دیوثان سیاسی می خواهند تفکرات انقلابی را از کشور پاک کنند

کارشناس استراتژیک گفت: دیوثان سیاسی می خواهند تفکرات انقلابی را از کشور پاک کنند؛ آقایان مسئول بدانید شرف و عزت و ناموس شما مدیون خون شهدای مدافع حرم، بسیجی ها و سبزجامگان سپاه پاسداران است.

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

به گزارش سیب موز به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حسن عباسی؛ کارشناس استراتژیک روز گذشته در همایش «تقابل جریان انقلابی با جریان تکنوکراتها» که با حضور دانشجویان دوره نخبه پروری شهید وزوایی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در مجتمع آموزشی فرهنگی سیدالشهدای آبعلی برگزار شده بود، به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی تصریح کرد: شما جوانان انقلابی و مومن سرمایه های این کشور هستید و افسران جوان جنگ نرم، جبهه حق علیه باطلی که در حال حاضر در جریان است. پس روحیه انقلابی خود را تقویت کرده و پشتیبان ولایت فقیه در همه جبهه ها باشید. برگزاری همچنین دوره های ارزشمندی نباید متوقف گردد و من امیدوارم دانشجویان، حداکثر استفاده را از دوره نخبه پروری شهید وزوایی برده باشند.

عباسی در ادامه به نکات کلیدی و رموز موفقیت در این جبهه اشاره داشت و گفت: شما جوانان انقلابی و مومن باید آستانه تحمل سیاسی مردم را تبیین کنید و با بی ادبی های سیاسی که موجب یاس در جامعه میشود، برخورد کنید. شما دانشجویان عزیز مدیران آینده کشور هستید و باید به این نکته مهم حتما توجه داشته باشید.

وی همچنین با اشاره به کلید واژه مهم افسردگی سیاسی ادامه داد: استکبار جهانی برای نابودی ملت های جهان از بازوی افسردگی سیاسی نخبگان جامعه و مردم استفاده میکند. افسردگی سیاسی زمینه خودکشی سیاسی خواهد بود؛ اتفاقی که ما در اغلب کشورهای عربی مانند مصر و تونس شاهد آن بوده ایم. جریان فتنه در سال 88 همین هدف را دنبال میکرد و با اعتراضات دروغین، سبب افسردگی سیاسی طیف خاصی از مردم شد و با احساسات مردم بازی کرد، اما به لطف خدا شکست خوردند.

کارشناس استراتژیک با اشاره به جنایات رژیم سعودی در یمن و فاجعه منا افزود: این شجره ملعونه با راه انداختن داعش و ترویج تفکرات وهابیت درصدد افسردگی سیاسی مردم مسلمان منطقه است؛ تفکراتی که تهدید اصلی برای اسلام و شریعت هستند و جان انسانها برای این موجودات کاملا بی ارزش است.

وی با اشاره به ضعف دستگاه دیپلماسی دولت در برابر رژیم سعودی و رو شدن فیش های نجومی و فساد های مالی داخل کشور تشریح کرد: یکی از عوامل مهم افسردگی سیاسی مردم از دست رفتن اعتماد آنهاست. مردم وقتی این همه فساد مالی و طبقاتی را شاهد باشند، قطعا سرخورده خواهند شد و دولت بنفش قطعا مقصر اصلی این ماجراست. جریان ضد انقلاب و تکنوکرات ها میخواهد مردم را از نظام ناامید کند.

عباسی در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به هجمه های اخیر به نیروهای ارزشی در فضای مجازی گفت: اگر در فضای مجازی حضور داشته باشید قطعا مشاهده کرده اید که جریان سبز و بنفش چقدر بچه های انقلاب را تخریب میکنند. اخیرا مد شده که به بچه های بسیجی فعال در عرصه فضای مجازی کنایه میزنند که چرا به سوریه نمیروید و مدافع حرم نمیشوید؟ شما در فضای مجازی چه می کنید؟ بروید و به شهادت فکر کنید! کاملا مشخص است اینها میخواهند بچه های انقلابی و بسیجی را از صحنه حذف کنند. دلیلش هم واضح است، چون آنها را مزاحم اهداف شوم خود میدانند، اما حاشا که بسیجی میدان را خالی کند.

وی ادامه داد: دیوثان سیاسی می خواهند تفکرات انقلابی را از کشور پاک کنند؛ آقایان مسئول بدانید شرف و عزت و ناموس شما مدیون خون شهدای مدافع حرم،بسیجی ها و سبزجامگان سپاه پاسداران است. مال حرام و پول بیت المال وقتی در زیر پوست یک مسئول جمع بشود،به انقلابی ترین نهادهای کشور حمله میکند و آنها را مزاحم خود می داند.

کارشناس استراتژیک در انتقاد به قراردادهای نفتی و قرارداد مشترک با نظام مالی بین المللی گفت: مملکت را به کشورهای  غربی سپرده اند تا اداره کنند؛ خیانت از این بالاتر داریم؟ مجلس چرا باید انقدر منفعلانه با این قضایا برخورد کند؟ هدف آنها اینست که کشور را به قبل از ملی شدن صنعت نفت برگردانند. کار به جایی رسیده که فعالترین و زحمتکش ترین نهاد سازندگی کشور یعنی قرارگاه خاتم الانبیا که از ساخت زیرساختهای نفتی گرفته تا پل و جاده سازی را انجام داده اند، باید توسط دو بانک ربا خوار و فاسد تحریم شوند. دلیلش واضح است، چون اینها نمی خواهد سپاه به پرونده سیاه شان وارد شود. اینها نمیخواهند فساد ریشه کن شود و سپاه را مانع اهداف شوم خود می بینند.