برگزاری مراسم عزاداری در بازی کره و ایران

سیب موز مدیر تیم های ملی گفت: تلاش یک ماهه ای در سازمان لیگ، استانداری، شهرداری و سایر ارکان ها انجام شده است تا مردم دربی خوبی را شاهد باشند.

برگزاری مراسم عزاداری در بازی کره و ایران

سیب موز: برگزاری مراسم عزاداری در بازی کره و ایران به گزارش مشرق، محدرضا ساکت در حاشیه دربی 83 در مورد آمادگی ارکان ها برای برگزاری دربی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه مسئولان تلاش یک ماهه ای در سازمان لیگ، استانداری، شهرداری و سایر ارکان ها انجام داده اند تا مردم در این ایام شادی، بازی خوبی را شاهد باشند. خوشبختانه فضای اخلاقی خوبی هم در رسانه ها به وجود آمده و مصاحبه های مثبت و کاملاً اخلاقی از هر دو تیم شاهد بودیم.

وی افزود: همه همت کردند که کار به صورت مثبت جلو برود. مسئولان برگزاری نیز بلیت الکترونیک را برای این بازی به عنوان یک محور اصلی قرار دادند تا بتوانند سازماندهی منظم تری داشته باشند. امیدواریم با تلاشی که شده شاهد یک بازی خوب و درخشان باشیم. کادر فنی تیم ملی نیز این بازی را از نزدیک تماشا خواهد کرد.

به گزارش سیب موز مدیر تیم های ملی در مورد بازی تیم ملی با کره و برنامه ریزی ها برای این دیدار عنوان کرد:  برای بازی با کره دو ماه تلاش کردیم تا تاریخ این بازی را عوض کنیم و حتی تاج به سوئیس سفر کرد تا با مسئولان صحبت کنند.  از آنجایی که این موضوع از قبل برنامه ریزی شده بود و امکان تغییر زمان این بازی نبود در تلاش هستیم این بازی را زود تر برگزار کنیم تا هواداران هم به عزاداری تاسوعا برسند. برنامه ریزی به گونه ای است که «یک ورزشگاه، یک حسینیه، یکصد هزار عزادار حسینی حامی تیم ملی» را در ورزشگاه شاهد باشیم.

ساکت در مورد برنامه ریزی تیم ملی برای دیدار های خود در انتخابی جام جهانی گفت: تیم ملی در تلاش است قبل از بازی با ازبکستان برای آمادگی بیشتر اردویی داشته باشد و از هم اکنون هم کار فشرده فنی برای آنالیز تیم ها و مسابقات در حال انجام است. امیدواریم بازی های پیش رو را با موفقیت پشت سر بگذاریم.