گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ

سیب موز: در این بخش به معرفی گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ می پردازیم.سیب موز - با پیوستن گابریل ژسوس برزیلی به منچستر سیتی، وی در بین گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ قرار گرفت. در زیر به معرفی ده نفر از گرانترین آنها می پردازیم.

گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ

سیب موز: گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ

به گزارش سیب موز: آنتونی مارسیال

سال گذشته مارسیال به گرانترین جوان زیر 20 سال تاریخ تبدیل شد. مهاجم فرانسوی با رقم 36 میلیون پوند به اضافه پاداش نامعلوم، از موناکو به منچستر یونایتد پیوست.

گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ 2

لوک شاو

لوک شاو در سال 2014 با رقم 31 میلیون پوند از ساوتمپتون به منچستر یونایتد پیوست و همچنان عضو این تیم است. وی در پست مدافع چپ بازی می کند.

گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ 3

رناتو سانچز

سانچز 18 ساله، در همین تابستان با رقم 29 میلیون پوند به اضافه پاداش نا مشخص از بنفیکا به بایرن مونیخ پیوست. وی در پست هافبک مرکزی بازی می کند.

گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ 4

لوکاس مورا

وی در سال 2012 با رقم 28 میلیون پوند از سائوپائولو برزیل به پاریسن ژرمن پیوست. پست بازی او هافبک هجومی است.

گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ 5

گابریل ژسوس

همین امروز انتقال وی از پالمیراس به منچستر سیتی رسمی شد. رقم انتقال او 27 میلیون پوند است. وی در پست بال هجومی بازی می کند.

گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ 6

وین رونی

در سال 2004 منچستر یونایتد همراه با سر الکس فرگوسن 26 میلیون پوند برای وین رونی پرداخت کرد. کاپیتان رونی هنوز هم یک مهره کلیدی در ترکیب شیاطین سرخ به میدان می رود و می تواند رکورد 249 گل زده سر بابی چارلتون را در منچستر یونایتد بشکند.

گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ 7

خاویر ساویولا

مهاجم آرژانتینی در سال 2001 با رقم 25 میلیون پوند از ریورپلات به بارسلونا پیوست. وی در سه سال اول حضورش در نیوکمپ 60 گل به ثمر رساند اما در ادامه به هیچ عنوان انتظارات را برآورده نکرد.

گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ 8

اندرسون

عادلانه است اگر بگوییم اندرسون اصلا انتظارات را در اولدترافورد برآورده نکرد. وی در سال 2007 با رقم 22 میلیون پوند از پورتو به منچستر یونایتد پیوست. هافبک برزیلی در حال حاضر در اینترناسیونال برزیل بازی می کند.

گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ 9

مارکینیوس

در سال 2013 مدافع برزیلی با رقم 22 میلیون پوند از رم به پاریسن ژرمن پیوست. وی هنوز جایگاه ثابتی در ترکیب این تیم پیدا نکرده است.

گران ترین بازیکنان زیر 20 ساله تاریخ 10

آنتونیو کاسانو

مهاجم ایتالیایی سمپدوریا، در سال 2001 در حالی 19 ساله بود با رقم 20 میلیون پوند از باری به رم پیوست. وی اکنون عضو تیم سمپدوریا است و سابقه بازی در رئال مادرید، میلان و اینتر را در کارنامه دارد اما انتظار می رفت کاسانو دوره فوتبال باشکوه تری را سپری کند.