استقبال تاج از انتخاب کفاشیان در کمیته فوتسال

سیب موز رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برای تک تک بازیکنان فوتسال پاداش جداگانه ای در نظر گرفته ایم و مطمئنم قهرمانی دور از دسترس نیست.

استقبال تاج از انتخاب کفاشیان در کمیته فوتسال

سیب موز: استقبال تاج از انتخاب کفاشیان در کمیته فوتسال به گزارش مشرق، مهدی تاج در جمع بازیکنان فوتسال در آستانه اعزام این تیم به جام جهانی اظهارداشت: خوشحالم که در جمع شما فوتسالی ها هستم و از کادر فنی تشکر می کنم. همچنین از کفاشیان که علاوه بر نایب رئیسی فدراسیون، ریاست کمیته فوتسال را پذیرفته نیز تشکر می کنم.البته جا دارد تشکر کنم از شمس که دعوت مان را قبول کرد و این مساله نشان دهنده این است که همه مردم دست به دست هم داده اند تا تیم ملی فوتسال موفق شود.

تاج ادامه داد: در مورد انتخاب کفاشیان یک توضیح دارم. او رئیس دپارتمان فوتسال آسیا است و این موضوع به ما کمک می کند و نشان می دهد انتخاب درستی است.

به گزارش سیب موز وی تأکید کرد: ما پاداش ها را به حساب ریختیم چون اگر آنها را در پاکت می دادیم خوب نبود. کفاشیان پیشنهاد داد تا پاداش ها به صورت دلاری پرداخت شود و من به ناظم الشریعه عدد آن را خواهم گفت ضمن اینکه اینجا هم از شما تجلیل می کنیم.

تاج گفت: شنیده ام که برخی می گویند هوای فوتسال را خیلی دارید اما از وقتی آمده ام اینطور نبوده و از قبل هم اینطور نبود. فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی هرکدام هوای خود را دارند و همه برای خود مهم هستند و فوتسال هم اهمیت زیادی دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در بین رشته های مختلف مرزبندی هایی وجود دارد و مطمئنم شما به نتیجه مطلوب می رسید. اینکه چه اتفاقی بیافتد دست خداست. هول و ولا نداشته باشید و راحت بروید و کارتان را بکنید و هر اتفاقی بیافتد دست خداست.

وی در مورد اعتراض ها به کفپوش سالن گفت: کفپوش را عوض نکردیم چون در حال ساختن یک سالن خوب هستیم که خانه فوتسال خواهد شد. اگر کفپوش را عوض می کردیم کار خوبی نبود چون دوباره آسیب می دید. پس از ساخته شدن سالن، کفپوش هم عوض می شود.

تاج در پایان گفت: برای تک تک شما پاداش جداگانه ای در نظر گرفته ایم و مطمئنم قهرمانی دور از دسترس نیست.