بمبی که با سروصدا به پرسپولیس آمد مصدوم است

بمبی که با سروصدا به پرسپولیس آمد مصدوم است

سیب موز: بمبی که با سروصدا به پرسپولیس آمد مصدوم است

سیب موز به گزارش افکارنیوز، <!-- Content -->

وحید امیری در خصوص مصدومیتش اظهار داشت: در حال حاضر مصدومیت جزئی دارم که امیدوارم هر چه زودتر بهبود یابم. این مصدومیت را تحمل کردم و امیدوارم بتوانم در ادامه راه بدون مشکل به کار خود بپردازم و آن چیزی که هواداران و خودمان به دنبال آن هستیم، به دست آورم.

به گزارش سیب موز وی در مورد قولی که برای آقای گلی داده، تاکید کرد: ما قول دادیم با همت همه هم تیمی های عزیز بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. در مدت کوتاهی که به پرسپولیس آمدم به هیچ عنوان حس غریبی نکردم و فکر می کنم همه بازیکنان همانند برادرم هستند و انگار چندین سال است کنار آنها بازی می کنم. امیدوارم این رفاقت چندین و چند سال باقی بماند و در پایان هم بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

بازیکن پرسپولیس در مورد مصدومیتش و اینکه چه زمانی بهبود خواهد یافت، گفت: من در بازی دوستانه هم به میدان رفتم و مسئله مهمی نیست. امیدوارم در عکس گرفته شده هم مشکل خاصی وجود نداشته باشد و بتوانم بدون مشکل به کارم ادامه دهم.

امیری در مورد اینکه از عدم تمرین کردنش و بیرون نشستن ناراحت است، گفت: از اینکه بیرون می نشینم اذیت می شوم و از لحاظ روحی با مشکل روبرو می شوم. چرا که تمرینات بدنسازی بسیار مهم است و اگر نتوانیم خوب این تمرینات را انجام دهیم در طول فصل نوسان خواهیم داشت. می دانم که انتظارات بالاست و هواداران هم دنبال نتیجه گیری تیم هستند.