دختر ترامپ: پدرم طرفدار حقوق زنان است

دختر ترامپ: پدرم طرفدار حقوق زنان است

سیب موز: دختر ترامپ: پدرم طرفدار حقوق زنان است

سیب موز به گزارش افکارنیوز، <!-- Content -->

دختر نامزد ریاست جمهوری آمریکا مدعی شد که پدرش از طرفداران حقوق زنان بوده و با برابری جنسیتی زندگی می کند.

به گزارش سیب موز به نوشته روزنامه «ساندی تایمز» «ایوانکا ترامپ» دختر دونالد ترامپ جمهوری خواه، نامزد ریاست جمهوری آمریکا گفت که زنان شاغل در فعالیت های تجاری پدرش از بالاترین سطح برابری در محیط کاری برخوردار بودند.

این در حالی است که دونالد ترامپ 70 ساله در نظر سنجی های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا در ماه های اخیر آرا بدی را از جانب زنان به دست آورده است.

ایوانکا ترامپ 34 ساله به ساندی تایمز گفت، دیدگاه پدرش در زمینه برابری حق زنان بزرگترین دلیلی وجود امروزی او است.

ایوانکا ترامپ پیشتر نیز گفته بود: «پدرم بسیار رک و صریح است. او در انتقادهایش به زن و مرد بودن افراد توجه نمی کند. اگر او نگاه بدی به زنان شاغل داشت من در داخل شرکت او مسئولیت بالایی نمی داشتم. او همواره از زنان حمایت کرده و با شیوه هایی که برای اشتغال زنان به کار گرفته است، این مسئله را ثابت کرده است.»

ستاد انتخاباتی «هیلاری کلینتون» نامزد حزب دموکرات انتخابات آمریکا، فیلم تبلیغاتی ساخته است که در آن سخنان تحقیرآمیز ترامپ درباره زنان جمع آوری شده است.

اخیرا نیز نوار یک مصاحبه ترامپ منتشر شده است که دیدگاه های واقعی ترامپ را درباره زنان شاغل تشریح می کند. همین مطالب سبب شده است دیدگاه های ترامپ درباره زنان، بار دیگر در کانون توجه قرار گیرد.