ایران خودرو کارفرمای نمونه استان تهران شد

ایران خودرو کارفرمای نمونه استان تهران شد

سیب موز: ایران خودرو کارفرمای نمونه استان تهران شد

سیب موز به گزارش افکارنیوز، <!-- Content -->

در این همایشی که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر دادگستری در ساختمان سازمان تامین اجتماعی برگزار شد، از تلاش مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان کارفرمای نمونه با اهدای تندیس قدردانی شد.مهندس ناقدی، قائم مقام اجرایی مدیر عامل در این مراسم تندیس کارفرمای نمونه استان تهران را به نیابت از مهندس یکه زارع دریافت کرد.

به گزارش سیب موز در این همایش، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارگران و کارفرمایان را صاحبان اصلی سازمان تامین اجتماعی دانست و ضمن حسنه خواندن تکریم از آنان گفت: این امر انگیزه های بیشتری در آن ها برای چرخش چرخ های اقتصادی کشور و محافظت و پاسداری از منابع و کارکردهای ارزشمند سازمان تامین اجتماعی ایجاد می کند.

علی ربیعی، با اشاره به لزوم پاسخگویی به خیل عظیم کارجویان در آینده گفت: باید جامعه ای را به مقصد برسانیم که اعتماد اجتماعی میان همه اقشار و طبقات آن تضعیف شده است.

وی افزود: در این مدت با تمامی توان سعی کرده ایم تا به تامین اجتماعی انعطاف پذیر برسیم. وی بااشاره به لزوم هم فکری در تصمیمات، درباره چگونگی ایجاد اشتغال بیشتر، ماهیت سرمایه گذاری، نوع مشاغل و حمایت از تولید داخلی گفت: به اعتقاد من، جریان تولید و ایجاد شغل نیاز به مباحثه و تبادل نظر بیشتر با کارفرمایان دارد تا بتوانیم برای آن راه حل پیدا کنیم.

گفتنی است، هدف از برگزاری این همایش و تجلیل از کارفرمایان، تقدیر از تولیدکنندگانی بود که در شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی، جریان تولید کشور و اشتغال جوانان را حفظ کردند.

تاثیرگذاری بر تقویت تولید ملی، همکاری با سازمان تامین اجتماعی و پرداخت به موقع حقوق کارگران و حق بیمه آن ها و دفاع از حقوق کارگران، از ملاک های گزینش تولیدکنندگان نمونه از سوی سازمان تامین اجتماعی اعلام شده است.