دیدار سرزده رییس جمهور از جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس

دیدار سرزده رییس جمهور از جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس

سیب موز: دیدار سرزده رییس جمهور از جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس سیب موز > سایت اطلاع رسانی ریاست جمهوری: حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر چهارشنبه در ادامه دیدارهای مستمر خود با خانواده معظم شهداء و جانبازان، با حضور در منزل جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس «رضا پور جواد کری بزرگ»، رضایت و خشنودی جانبازان را در کنار صبر و شکیبایی آنان، دو بال اوج جانبازان به قرب الهی دانست.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: مؤمنین واقعی کسانی هستند که به جهاد و ایثار خود افتخار می کنند و بی تردید جانبازان سربلند کشورمان از جمله چنین انسان های بزرگی هستند.

به گزارش سیب موز دکتر روحانی در این دیدار صمیمی همچنین با تجلیل از صبر و فداکاری همسر این جانباز 70 درصد، اظهار داشت: بی تردید همسران جانبازان از اجر و پاداش بی پایانی در پیشگاه خداوند متعال برخوردار هستند.

در این دیدار  پور جواد کری بزرگ، جانباز 70 درصد و همسرشان با اظهار خشنودی فراوان از دیدار با رییس جمهوری، خاطراتی از دوران دفاع مقدس بیان کردند.

پور جواد کری بزرگ، سال 61 و در سن 20 سالگی در عملیات والفجر یک در منطقه موسیان دهلران به درجه رفیع جانبازی نایل آمده است.

در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین شهیدی، معاون رییس جمهوری در امور ایثارگران و رییس بنیاد شهید نیز حضور داشت، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی دکتر روحانی به این جانباز والامقام تقدیم شد.