هلاکت 6 نظامی سعودی در حمله موشکی ارتش یمن

هلاکت ۶ نظامی سعودی در حمله موشکی ارتش یمن

سیب موز: هلاکت 6 نظامی سعودی در حمله موشکی ارتش یمن سیب موز > خبرگزاری تسنیم: وزارت دفاع یمن از کشته شدن 6 نظامی سعودی و 11 تن از مزدوران عبدربه منصور هادی رئیس جمهور فراری و مستعفی یمن در پی حمله موشکی به مقر آنها در روستای الحریقه در جنوب بخش ساحلی ذباب در غرب تعز خبر داد.

همزمان با این تحول، درگیری های شدیدی بین نیروهای منصورهادی از سویی و نیروهای ارتش و کمیته های مردمی از سوی دیگر در منطقه الشّقْب در بخش صبر الموادم در جنوب شرق تعز به وقوع پیوست.

به گزارش سیب موز و خبر دیگر اینکه مزدوران منصورهادی مناطق المجاوحه، بنی فرج، دو کوه یام و حیدالذهب در بخش نِهم صنعا را هدف حملات توپخانه ای و موشکی خود قرار دادند.

وزارت دفاع یمن از کنترل ارتش و کمیته های مردمی یمن بر تعدادی از مناطق در کوههای استراتژیک العقبه در بخش الخب و الشعف در شمال الجوف خبر داد.

جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی دو منطقه هیلان و المشجح در بخش صراوح در مأرب در شمال شرق این کشور را چندین بار بمباران کردند.

یک خبرگزاری فردا - نظامی یمنی گفت که ارتش و کمیته های مردمی یمن توانستند یک خودروی زرهی مزدوران منصور هادی را در منطقه النجد در بخش صراوح در غرب شهر مأرب منهدم کنند.

یک خبرگزاری فردا - محلی نیز از شنیده شدن سه انفجار همزمان در اطراف زندان المنصور در شرق عدن، محله السعده در خور مکسر و پادگان ائتلاف متجاوز سعودی در نزدیکی فرودگاه بین المللی عدن خبر داد.

وزارت دفاع یمن از کشته شدن دو نظامی سعودی به ضرب گلوله تک تیراندازان ارتش و کمیه های مردمی یمن در جیزان و همچنین انهدام یک تانک عربستان در عسیر خبر داد.

در پی حملات جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی به بخش کُشار در شمال شرق حجه نیز پنج شهروند یمنی از جمله سه زن به شهادت رسیدند.

و خبر دیگر اینکه درگیری ها بین نیروهای ائتلاف متجاوز سعودی و مزدوران رئیس جمهور فراری یمن از یک سو و نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن از سوی دیگر در نوار مرزی دو بخش مرزی حرض و میدی در استان حجه در غرب یمن، ادامه دارد.