انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران

انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران

سیب موز: انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران سیب موز ساعتی پیش خط لوله انتقال گاز شمال غرب تهران در منطقه شهران منفجر شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، این خط در محل حفر تونل مترو در تقاطع بلوار کوهسار، خیابان یکم شهران دچار حریق شد. علت انفجار در دست بررسی است.

به گزارش سیب موز نیروهای امدادی و آتش نشانی در محل حاضرند و با بستن مسیرهای منتهی به این تقاطع سعی در مهار اولیه تبعات این آتش سوزی دارند.

بلندگوی خودروهای امدادی از سکنه نزدیک انفجار درخواست تخلیه فوری منازل را تکرار می کردند.

یکی از مسئولان سامانه تلفنی 125 آتش نشانی تهران در تماس تلفنی خبرنگار ایرنا با تایید این خبر گفت: آتش سوزی ناشی از این انفجار حدود ساعت 4:30 بامداد جمعه به وقوع پیوست. این آتش سوزی تا ساعت (6:20) مهار شده است.

وی از بیان جزییات انفجار لوله گاز و آتش سوزی ناشی از آن خودداری کرد و گفت: اعلام جزییات خسارات یا تلفات احتمالی حوادث شهری، بر عهده سخنگو یا روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران است.

مرتضی مرادی پور سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران نیز در گفت وگو با ایرنا علت وقوع این انفجار را شکستگی لوله گاز در تقاطع خیابان کوهسار و خیابان یکم شهران عنوان کرد. وی اظهار داشت: به دنبال وقوع این انفجار 10 تیم عملیاتی به همراه 45 نفر از امدادگران هلال احمر تهران به محل حادثه اعزام شدند.

سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران گفت که نگران نشست احتمالی ساختمان های اطراف محل انفجار هستیم و به این علت ساکنان خانه های اطراف این محل تخلیه شده اند.

برخی گزارش ها حاکی از آن است که پنج باب ساختمان در این انفجار دچار خسارت جدی شده است.

انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 2 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 3 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 4 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 5 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 6 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 7 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 8 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 9 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 10 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 11 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 12 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 13 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 14 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 15 انفجار مهیب بامداد امروز در غرب تهران 16

مطالب مرتبط احتمال گیر افتادن یک کارگر مترو با انفجار لوله گاز