رونمایی از 3 محصول جدید یگان ویژه

رونمایی از ۳ محصول جدید یگان ویژه

سیب موز: رونمایی از 3 محصول جدید یگان ویژه سیب موز فرمانده یگان های ویژه ناجا از رونمایی از سه محصول جدید یگان ویژه در هفته ناجا خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار حسن کرمی درباره محصولات و تولیدات جدید یگان ویژه، اظهار کرد: یکی از سیاست هایی که ما در یگان ویژه داریم توجه به اصل بازدارندگی و اجتماعی بودن است و از این رو در طراحی محصولات یگان ویژه آن را مدنظر قرار می دهیم. همچنین تاکید دیگری که در مورد محصولات یگان ویژه وجود دارد این است که باید تمام محصولات ما ساخت داخل باشد؛ یعنی محصولات ما باید بومی و تماما ساخت داخل باشد و جز در مواردی معدود که مشابه داخلی آن وجود نداشته ما محصولاتمان تولید داخل کشور است.

به گزارش سیب موز وی با تاکید بر اینکه یگان ویژه به دنبال این است که فناوری ساخت همان چند مورد معدود را نیز در داخل کشور داشته و اجرایی کند، گفت: از سوی دیگر محصولات یگان ویژه باید متناسب با شرایط، تهدیدات و حتی سیاست های اجتماعی و مردم محوری مان باشد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: در همین راستا کارهای مطالعاتی، تحقیقی و آزمایشی ما همواره ادامه دارد و همکاران من بر روی چندین پروژه مشغول فعالیت هستند که سه مورد آن در آینده ای نزدیک رونمایی خواهد شد.

کرمی با بیان اینکه فعلا درباره ویژگی ها و کارکردهای این محصولات خبری منتشر نخواهد شد، درباره زمان رونمایی از این محصولات نیز به ایسنا گفت: به احتمال زیاد تا پایان تابستان و هفته ناجا از این محصولات رونمایی شود. و تنها چیزی که در حال حاضر درباره آن می توان گفت این است که این محصولات ساخت متخصصان داخلی کشورمان است و عمدتا مشابه خارجی آنها وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه یگان ویژه نیرویی مردمی و اجتماعی است، تصریح کرد: امروزه بسیاری از اقدامات و خدمات اجتماعی از سوی یگان ویژه انجام می شود، به عنوان مثال در  راهپیمایی اربعین ما از تجهیزاتمان برای خدمت رسانی به زائران استفاده کردیم و در طرح های همچون طرح دریا نیز به منظور حفظ جان شهروندان در سواحل مستقر هستیم.