احتمال گیر افتادن یک کارگر مترو با انفجار لوله گاز

احتمال گیر افتادن یک کارگر مترو با انفجار لوله گاز

سیب موز: احتمال گیر افتادن یک کارگر مترو با انفجار لوله گاز سیب موز مدیر روابط عمومی شرکت مترو تهران با رد اخباری مبنی بر زیر آوار ماندن دو تا پنج کارگر مترو در حادثه انفجار لوله گاز در کوهسار، گفت: احتمال می دهیم تنها یک کارگر در زیر آوار باشد.

به گزارش مهر، علی اکبر روح نواز در خصوص حادثه بامداد جمعه انفجار لوله گاز در منطقه کوهسار، گفت: در آن ساعت روز، کارگری در مترو کار نمی کرد اما احتمال می دهیم تنها یک نفر در زیر آوار باشد و آن هم راننده بیل مکانیکی که در تونل بوده است.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: در زمان انفجار کارگر بیل مکانیکی در تونل بوده که با ریزش خاک، احتمال می دهیم در تونل مانده باشد.

مدیر روابط عمومی شرکت مترو تهران در خصوص برخی اخبار منتشره که حفاری تونل را عامل این انفجار عنوان کرده بودند، گفت: عامل اصلی انفجار را سازمان آتش نشانی باید مشخص کند اما حفاری تونل در محل انفجار چند ماهی است به اتمام رسیده و ما در حال فعالیت در بخش های دیگر هستیم. همچنین عمق فاصله حفر تونل با لوله گاز 25 متر است و در کنار لوله گاز، لوله آب و سایر تجهیزات شهری نیز وجود دارد که به آنها آسیبی نرسیده است؛ بنابراین این گونه احتمالات برای بیانات منشأ آتش سوزی و انفجار زود است و باید کارشناسان در خصوص آن اظهارنظر کنند.

به گزارش مهر، بامداد جمعه خط لوله گاز در غرب پایتخت سبب خسارت به برخی از منازل شده است. در حال حاضر این حریق به طور کامل مهار شده اما نیروهای آتش نشانی، اورژانس و سازمان امداد و نجات در محل حادثه حضور دارند.

مطالب مرتبط انفجار لوله گاز در فلکه اول شهران