یورو2016/قتل روس ها به دست ولادیمیر!

سیب موز شاگردان یان کوزاک در دیداری نزدیک از سد روسیه گذشتند.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی اسلواکی موفق شد در دومین بازی اش در رقابت های یورو 2016 با نتیجه 2 بر 1 از سد روسیه بگذرد و امیدهایش برای صعود از گروه B را زنده نگه دارد.

بازی با گرایشی تعادلی آغاز شد اما رفته رفته شاگردان اسلاتسکی بر حریف چیره شدند. دقیقه 23 زیوبا این فرصت را داشت با ضربه سر دروازه حریف را باز کند ولی نهایتا کوزاچیک مانع از این امر شد. دقیقه 27 بازی روی یک ضد حمله، اسمولوف با ضربه زمینی و پای راستش به شدت دروازه اسلواکی را تهدید کرد اما توپش با اختلاف کمی به بیرون رفت.

یورو2016/قتل روس ها به دست ولادیمیر!

سیب موز: یورو2016/قتل روس ها به دست ولادیمیر! در نیمه دوم روسیه برای جبران نتیجه به میدان آمد و فرصت هایی را هم در این راه از دست داد و نهایتا تنها توانست یکی از گل ها را جبران کند. سرانجام با پیروزی شاگردان کوزاک برابر سپیدان، معادلات گروه B بیش از پیش پیچیده شد و باید دید با توجه به عملکرد ولز و انگلستان سایر تیم های حاضر در این گروه، نهایتا کدام تیم ها راهی دور بعد می شوند.شرح گل هادقیقه 32: روی پاس قطری تماشایی مارک همشیک، ولادمیر وایس با تغییر مسیری تماشایی تر، با آکنفیف رو در رو شد و با ضربه پای راستش، او را تسلیم کرد.دقیقه 45: کرنر برای تیم اسلواکی. وایس کار را به صورت کوتاه و سریع آغاز کرد و همشیک با حرکتی مشابه حرکت وایس در گل نخست، با شوتی محکم که به تیرک دروازه روسیه هم برخورد کرد، اختلاف را به دو گل رساند.دقیقه 80: روسیه که به پیش آمده بود، روی پاس اولگ شاتوف و با ضربه سر دقیق گلوشاکوف به بازی برگشت.