مدیران بانک ملی و سازمان مالیاتی،حضور در استقلال را نپذیرفتند

مدیران بانک ملی و سازمان مالیاتی،حضور در استقلال را نپذیرفتند

سیب موز: مدیران بانک ملی و سازمان مالیاتی،حضور در استقلال را نپذیرفتند سیب موز روز گذشته  خبری عجیبی منتشر شد مبنی بر اینکه مدیر عامل بانک ملی ایران و رئیس سازمان امور مالیاتی، به عضویت هیات مدیره باشگاه استقلال درآمده اند.

به گزارش «تابناک» این خبر برای بسیاری شک و تردیدهایی را در مورد دلایل این انتصاب به وجود آورد و عموم تحلیل گران بر این باور بودند که انتصاب این دو مدیر صاحب نفوذ، برای استفاده از موقعیت های اقتصادی آنان در نهادهایی است که آنان مسئولیت آن را بر عهده دارند. سید کامل تقوی نژاد  رئیس سازمان امور مالیاتی و محمدرضا حسین زاده مدیر عامل بانک ملی دو فردی هستند که همگان تصور می کردند برای تامین مالی باشگاه استقلال برای این سمت ها در نظر گرفته شده اند.

به گزارش سیب موز اما شنیده های خبرنگار تابناک حاکی از این است که این دو مقام اقتصادی کشور به دلیل مشغله ای که داشته اند از حضور در باشگاه استقلال خودداری کرده اند. به ویژه اینکه این دو نفر نقش مهمی در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دارند و مشغول کردن آنان به امورات باشگاه بزرگی چون استقلال هم جفا به دولت است و هم جفا به هواداران استقلال.

عدم پذیرش این مسئولیت توسط این دو مدیر اقتصادی، آن هم در زمانه ای که بیشترین مشکلات کشور در حوزه اقتصادی است، از یک سو دامان دولت را از این اتهام پاک می کند که قصد بهره برداری از بیت المال را برای اداره امور این باشگاه را دارد و از سویی دیگر مدیران ارشد اقتصادی کشور را بیش از پیش برای پیشبرد سیاست های اقتصادی کشور در خدمت دولت نگه می دارد.

برچسب ها: حسین زاده ، تقوی نژاد ، استقلال ، هیات مدیره مطالب مرتبط خوشحالی عضو هیات مدیره استقلال از خبر برکناری اش! 3 مصاحبه در حمایت از وزیر در یک روز روی سایت استقلال/تلاش افشارزاده برای بقا! واکنش عضو هیات مدیره به برکناری اش از استقلال افشارزاده هفته آینده از استقلال خداحافظی می کند