مرگ مشکوک مرد معتاد پس از خوردن تریاک

مرگ مشکوک مرد معتاد پس از خوردن تریاک

سیب موز: مرگ مشکوک مرد معتاد پس از خوردن تریاک سیب موز مردی معتاد پس از خوردن تریاک به شدت دچار مسمومیت شد و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به مصرف کنندگان تریاک درباره تریاک های آلوده به سرب هشدار داده است.

به گزارش جوان، صبح دیروز قاضی سعید احمدبیگی، بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری 112 ابوسعید از مرگ مشکوک مرد میانسالی در بیمارستان لقمان با خبر و راهی محل شد. بازپرس در بیمارستان با جسد مرد 52 ساله ای به نام قدرت روبه رو شد که چند ساعت قبل برای مداوا به بیمارستان منتقل شده بود. بررسی ها نشان داد، مرد فوت شده معتاد به تریاک بوده که ساعتی قبل ناگهان حالش بد و از سوی خانواده اش به بیمارستان منتقل شده است.

به گزارش سیب موز در حالی که تیم پزشکی در معاینات اولیه علت مرگ قدرت را مسمومیت دارویی اعلام کردند، یکی از اعضای خانواده اش گفت: قدرت معتاد به تریاک بود. وی مدتی است تریاک را به صورت خوراکی مصرف می کرد تا اینکه امروز پس از خوردن مقداری تریاک ناگهان حالش بد شد. سپس ما او را به بیمارستان منتقل کردیم اما قدرت به خاطر مسمومیت شدید فوت شد.

وی در پایان گفت: مدتی است خرده فروشان مواد مخدر به خاطر سود زیاد اقدام به فروش تریاک تقلبی می کنند. ما شنیده ایم در مواد مخدر تریاک سرب اضافه می شود و احتمال می دهیم که قدرت هم به خاطر سرب تریاک مسموم شده و جانش را از دست داده است.  همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه، جسد برای انجام آزمایش های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی فرستاده شد.

بر اساس این گزارش، چند روز قبل هم قاضی سعید احمدبیگی از مرگ مرد میانسالی به خاطر مسمومیت با خبر شد که بررسی ها نشان داد وی معتاد به تریاک بوده و پس از خوردن تریاک ناگهان حالش بد می شود و پس از انتقال به بیمارستان فوت می کند.

همچنین مدتی قبل، ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور درباره افزودن سرب به مواد مخدر تریاک که باعث مسمومیت و مرگ مصرف کنندگان تریاک می شود، به افراد معتاد هشدار داده بود.