کشف 105 کیلوگرم تریاک

کشف ۱۰۵ کیلوگرم تریاک

سیب موز: کشف 105 کیلوگرم تریاک سیب موز در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز و یزد، عاملان توزیع مواد افیونی دستگیر شدند و مقدار 105 کیلوگرم تریاک کشف شد.

به گزارش آرمان، سردار کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با کسب خبری مبنی بر فعالیت دو نفر که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر دارای سابقه بودند و قصد انتقال مقادیری مواد مخدر از استان های شرقی و جنوب شرقی کشور به استان های البرز و یزد را داشتند، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار گرفت.

به گزارش سیب موز  وی افزود: با بررسی های ماموران مشخص شد که مقادیری از این مواد قرار است ابتدا در استان یزد تخلیه و مابقی آن در استان البرز تحویل خریداران شود. به جهت جلوگیری از توزیع مواد مخدر طی هماهنگی هایی که با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد انجام شد در نهایت یک دستگاه خودرو تریلی حامل مواد مخدر در مبادی ورودی استان یزد شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه خودرو متوقف و قاچاقچیان مواد افیونی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: پس از دستگیری قاچاقچیان در بازرسی از خودرو آنها، 105 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در زیر بار تریلی جاسازی شده بود، کشف شد.