12تیر پلیس برای بازداشت سعید سمور

12تیر پلیس برای بازداشت سعید سمور

سیب موز: 12تیر پلیس برای بازداشت سعید سمور سیب موز پسر قمه به دست که در پارک بی سیم تهران با قمه کشی مردم را به وحشت انداخته بود، پس از شلیک 12 تیر ماموران پلیس بازداشت شد.

به گزارش فرهیختگان، ساعت 19:23 هشتم خرداد امسال، تجمع و درگیری تعدادی از اوباش با قمه در پارک بی سیم به ماموران کلانتری 159 بی سیم اعلام شد.

به گزارش سیب موز  ماموران با حضور در محل، جوانی را دیدند که در کنار بازیگاه کودکان، قمه در دست گرفته و مزاحم مردم شده است. در حالی که ماموران قصد داشتند او را آرام کنند، او اقدام به عربده کشی کرد. ماموران برای مهار متهم و جلوگیری از وحشت شهروندان با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک هفت تیر هوایی کردند که متهم باز هم توجهی نکرد و با شنیدن صدای شلیک و رسیدن نیروی کمکی، متهم در حالی که قمه در دست داشت، متواری شد.

در ادامه ماموران برای دستگیری متهم اقدام به شلیک چهار تیر هوایی دیگر کردند، اما او همچنان به فرار خود ادامه داد.

تا اینکه در خلال یک تعقیب پلیسی نفسگیر ماموران اقدام به شلیک یک تیر جنگی به سمت متهم کردند که به زانوی چپ وی برخورد کرد و درنهایت او درحالی که بیهوش بر زمین افتاده بود، بازداشت و به بیمارستان هفتم تیر منتقل شد.

در بازرسی بدنی از متهم مقدار هشت بسته حدودا یک گرمی مواد مخدر از نوع شیشه با لفافه، یک قبضه قمه 5/0 متری با غلاف، یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا و یک چماق چوبی جاسازی شده روی موتور کشف شد. محمدحسین امینی، رئیس کلانتری 159 بی سیم درباره این خبر گفت: «در تحقیقات صورت گرفته از متهم مشخص شد وی سعید معروف به «سعید سمور» است که از فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر محله طیب و نظام آباد است.»