تلاش تروریست ها برای بمب گذاری در شب های قدر

تلاش تروریست ها برای بمب  گذاری در شب های قدر

سیب موز: تلاش تروریست ها برای بمب گذاری در شب های قدر سیب موز فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح عملیات درگیری مأموران با تروریست ها در خاش گفت: این درگیری در 30کیلومتری شهرستان خاش رخ داد و هنگامی که اشرار وارد کمین نیروهای انتظامی شدند به دام افتادند و درگیری مسلحانه آغاز شد.

به گزارش تسنیم از زاهدان، سردار حسین رحیمی امشب در جمع خبرنگاران در تشریح عملیات درگیری تروریست ها با مأموران در خاش اظهار داشت: با اشراف کامل نیروهای امنیتی و همکاری مردم توانستیم این گروه تروریستی را در خاش منهدم کنیم و 5  نفر از اعضای گروهک تروریستی به هلاکت رسیدند.

به گزارش سیب موز وی با بیان اینکه این تروریست ها قصد بمب گذاری در شب های قدر در استان را داشتند، تصریح کرد: این درگیری در 30کیلومتری شهرستان خاش رخ داد و هنگامی که اشرار وارد کمین نیروهای انتظامی شدند به دام افتادند و درگیری مسلحانه آغاز شد که در همان ابتدای درگیری 4 نفر از آنان به هلاکت رسیدند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه در تعقیب و گریز یکی دیگر از تروریست ها به هلاکت رسید ، افزود: از این گروه شرور تروریست تاکنون مقادیر زیادی سلاح و مهمات و تله های انفجاری و حدود 60 کیلو مواد انفجاری برای عملیات های تروریستی به دست آمده است.

وی ابراز کرد: همچنین از این افراد تعدادی کتاب و جزوه های استفاده از بمب و نیز کتاب های ضد دینی به دست آمده است.

وی با اعلام اینکه مرزهای استان تحت کنترل کامل قرار داشته و هیچ مشکلی وجود ندارد، گفت: در این درگیری چندساعته «محمد چاه چمندی» سرباز وظیفه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار رحیمی درباره همکاری خوب مردم و مرزنشینان در برقراری امنیت گفت: تعامل خوب مردم با نیروهای امنیتی عامل هلاکت تروریست ها شد و پیگیری های لازم امنیتی در حال انجام است.