ماجرای شکایت بقایی از یک فعال سیاسی

ماجرای شکایت بقایی از یک فعال سیاسی

سیب موز: ماجرای شکایت بقایی از یک فعال سیاسی سیب موز وکیل حمید بقایی پیرامون شکایت موکلش از یک فعال سیاسی توضیحاتی را ارائه کرد.

"سیدعلی اصغر حسینی" وکیل حمید بقایی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران خبرنگاران جوان، درباره شکایت موکلش از حجت الاسلام اشرفی اصفهانی اظهار داشت: بنده هم خبر مربوط به صدور حکم پرونده شکایت آقای حمید بقایی علیه حجت الاسلام اشرفی اصفهانی را از سایت ها و خبرگزاری ها شنیدم اما پس از پیگیری موضوع، مشخص شد که این خبر صحت دارد.

به گزارش سیب موز حسینی تصریح کرد: با حکم دادگاه ویژه روحانیت آقای اشرفی اصفهانی  به دو سال حبس محکوم شد که دادگاه این مجازات را به مدت سه سال تعلیق نموده است.

وکیل حمید بقایی ادامه داد: البته علاوه بر حبس، حجت الاسلام اشرفی اصفهانی به دو سال منع اشتغال در هیئت رسیدگی به تخلفات اداری نیز محکوم شده است.

حسینی اظهار داشت: آقای اشرفی اصفهانی سال گذشته ادعای کذبی مطرح کردند مبنی بر اینکه آقای بقایی اموال دولت را غارت و در ده کشور خارجی سرمایه گذاری کرده است.

وی اضافه کرد: این اظهارنظر کذب آقای اشرفی اصفهانی بازتاب گسترده ای در سایت های داخلی و خارجی داشت که موجب تشویش اذهان عمومی درخصوص موکل اینجانب شد ولی متأسفانه حتی بعد از اینکه این موضوع از سوی وکلای آقای بقایی تکذیب شد بازهم، آقای اشرفی اصفهانی حاضر به پذیرش اشتباه خود نشد و در مصاحبه دیگری مدعی شد که در دادگاه دفاعیات خود را مطرح خواهد کرد که البته در جلسه دادگاه هم وی دفاع خاصی نداشت و فقط گفت خبر را یکی از مسئولان نهاد ریاست جمهوری به اطلاع وی رسانده که دادگاه ادعای آقای اشرفی را نپذیرفته است.

وی اضافه کرد: وکلای آقای بقایی با این کارمند نهاد ریاست جمهوری مکاتبه کردند و دلیل این خبرسازی و شایعه پراکنی را جویا شدند که متأسفانه وی حاضر به ارائه پاسخی نشد و به همین دلیل علیه او در آینده نزدیک طرح شکایت خواهد شد.