باراک اوباما رسماً از هیلاری کلینتون حمایت کرد+ویدیو

سیب موز باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار با «برنی سندرز»، رسما از نامزدی «هیلاری کلینتون» در انتخابات ریاست جمهوری این کشور حمایت کرد تا بدین ترتیب اتحاد حول «کلینتون» به عنوان گزینه نهایی دموکرات ها با سرعت بیشتری شکل بگیرد و آرای پشتیبان اوباما به سبد رای کلینتون منتقل شود.

به گزارش «تابناک»؛ اوباما در پیام ویدئویی که منتشر کرده، گفته است که «تصور نمی کنم که تاکنون کسی تا این حد برای ریاست جمهوری حائز صلاحیت بوده باشد.»

باراک اوباما رسماً از هیلاری کلینتون حمایت کرد+ویدیو

سیب موز: باراک اوباما رسماً از هیلاری کلینتون حمایت کرد+ویدیو به گزارش سیب موز پیام اوباما در حمایت از کلینتون ساعتی بعد از آن منتشر شد که وی برای «متحد کردن حزب دموکرات» با «برنی سندرز» رقیب کلینتون دیدار کرد و بدین ترتیب انتخاب هیلاری کلینتون به عنوان گزینه مورد وثوق اکثریت دموکرات ها قطعی شد.

پس از این نشست، سندرز گفت هرچند که هفته آینده در آخرین مرحله از رقابت های مقدماتی در واشنگتن هم شرکت می کند، اما در عین حال به زودی با کلینتون دیدار خواهد کرد تا با او راه های شکست دادن «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواهان را بررسی کنند.

ویدیوی اعلام حمایت باراک اوباما از هیلاری کلینتون را در «تابناک» تماشا می کنید:

دانلود ویدیوی اعلام حمایت اوباما از کلینتوناین خبر تکمیل می شود [file][http://cdn8.akairan.com/files/images/20166/2016692319316725a.aka][akharefile]