شاید عبدی برای مربیگری به انگلیس برود

سیب موز: شاید عبدی برای مربیگری به انگلیس برود

شاید عبدی برای مربیگری به انگلیس برود

سیب موز: شاید عبدی برای مربیگری به انگلیس برود حسین عبدی درماههای اخیر جدا از سفری که برای شرکت در دوره مربیگری به انگلیس داشت سفرهای دیگری هم به این  کشور انجام داد و حالا خبر می رسد که یکی از برنامه های او برای آینده حضور در فوتبال جزیره است.

به گزارش سیب موز: به نظر می رسد تصمیم گیری عضو هیئت مدیره پرسپولیس برای این منظور بستگی به پیشرفت برنامه هایش در ایران دارد و چنانچه شرایط را برای دستیابی به اهدافش مناسب نبیند با توجه به دوستانی که در یکی از باشگاه های حال حاضر لیگ برتر انگلیس دارد راهی آنجا شد. شاید هم اقدام چندی پیش او برای حضور در کارگاه های به روز رسانی جهت تمدید اعتبار مدرک مربیگریش به همین منظور صورت گرفت.

از جمله برنامه هایی که عبدی در ایران دنبال می کند، همان است که این روزها در پرسپولیس شاهد هستیم و او چندی پیش در تشریح این طرح اعلام کرده بود وقتی این پروژه وارد خانه های بعدی خود شود، انتظار دارند حتی بازیکنان را به عنوان پدیده به باشگاه های اروپایی معرفی کنند.

البته اینکه عبدی در فوتبال انگلیس در چه سطحی فعالیت کند و اصلا این اتفاق روی می دهد یانه، همگی بستگی به شرایط آینده دارد ولی به هر حال داشتن دوستان پر نفوذ در باشگاه های اگلیسی برای او یک فرصت تلقی می شود. ضمن آنکه وی با اخذ مدرک لیسانس حرفه ای مربیگری یوفا از انگلیس از نظر قانونی امکان فعالیت در فوتبال آن کشور را دارد.

باشگاه خبرنگاران