مجموعه عروسکی «شکرستان» کلید خورد/ قسمت اول عید غدیر پخش می شود

سیب موز مجموعه عروسکی «شکرستان» به کارگردانی فواد صفاریان پور و تهیه کنندگی جواد فرحانی در شهرک سینمایی علی حاتمی کلید خورد و اولین قسمت از این مجموعه تلویزیونی شب عید غدیر از شبکه نسیم پخش می شود.

مجموعه عروسکی «شکرستان» کلید خورد/ قسمت اول عید غدیر پخش می شود

سیب موز: مجموعه عروسکی «شکرستان» کلید خورد/ قسمت اول عید غدیر پخش می شود به گزارش بولتن نیوز، «فواد صفاریان پور» کارگردان مجموعه عروسکی «شکرستان» گفت: مجموعه عروسکی «شکرستان» در لوکیشن سوله ای واقع در شهرک سینمایی علی حاتمی کلید خورد.

وی با اشاره به پخش آنونس های این اثر بدون ذکر نام شکرستان در شبکه نسیم نیز گفت: به هر حال در این اثر از انیمیشن به عروسکی تغییر مدیا داریم و می خواستیم تا از ابتدا به مخاطب نگوییم که این مجموعه همان «شکرستان» است و در آخرین آنونس، شخصیت رویا (دختر بچه راستگوی شکرستان) به راوی (احسان کرمی) می گوید که تو راوی جدید شکرستان هستی و اینجا سرزمین شکرستان است.

به گزارش سیب موز صفاریان پور ادامه داد: تمام تلاشمان بر این بود که بدون اشاره به گذشته از شخصیت هایمان معرفی مجزایی داشته باشیم و بر همان اساس نگاهی آزاد برای مخاطبانمان ایجاد کنیم.

وی با اشاره به زمان و ساعت پخش «شکرستان» عروسکی گفت: تمام تلاشمان را به کار بستیم تا قسمت اول از این مجموعه عروسکی شب عید غدیر از شبکه نسیم پخش شود. برای پخش اولیه از شب عید غدیر تا دو روز بعد به طور متوالی و هر شب ساعت 21 را در نظر گرفتیم.

کارگردان مجموعه عروسکی «شکرستان» ادامه داد: قرار بر این است تا «شکرستان» پنج شنبه و جمعه ها و اعیاد بزرگ مذهبی دینی و ملی ساعت 21 از شبکه نسیم بروی آنتن رود.

به گزارش فارس، مجموعه عروسکی «شکرستان» به کارگردانی فؤاد صفاریان پور و تهیه کنندگی جواد فرحانی به همت موسسه صبا در حال تولید است.

در این مجموعه عروسکی عروسک گردان و صداپیشه های مطرح تلویزیونی و سینمایی چون آزاده مویدی فرد (اسکندر، فریدون، شمسی)، محمد لقمانیان (وزیر، خواجه الماس)، امیر سلطان احمدی (بهلول، کیا)، بهادر مالکی (پادشاه، جاج زاده)، شبنم مقدمی (ننه قمر)، نازنین بیاتی (رویا، پیش گو)، شیما بخشنده (نوزاد 1)، حسام محمودی (صفدر)، وحید نفر (مصادره، پیرپلاسی)، مهدی شاه پیری (لولویی، آقای ناگوار)، احسان کرمی (راوی) حضور دارند.

علاوه بر شخصیت هایی که در انیمیشن «شکرستان» حضور داشتند، تعدادی کاراکتر جدید نیز برای این مجموعه عروسکی طراحی شده اند.

پیش تر انیمیشن «سرزمین شکرستان» به تهیه کنندگی سید مسعود صفوی و به همت مرکز انیمیشن صبا برای شبکه دو سیما تولید شده بود و صحبت ها حاکی از این بود که بزودی مجموعه عروسکی این انیمیشن به تولید خواهد رسید.

از دیگر عوامل این مجموعه تلویزیونی می توان به سرپرست نویسندگان: سجاد افشاریان، طراح عروسک: محمد اعلمی، بنفشه بدیعی، طراح لباس: نازنین بیاتی، طراح دکور: پیمان قانع، بزرگمهر حسین پور و ... اشاره کرد.