رونالدو: طلسم لیگ قهرمانان را می شکنیم

سیب موز تاکنون هیچ تیمی نتوانسته در شکل جدید لیگ قهرمانان که از سال 1993 در جریان است از عنوان قهرمانی خود دفاع کند اما رونالدو خوشبین است که رئال بتواند این طلسم را بشکند. به گزارش بولتن نیوز؛ رئال مادرید فصل گذشته با زیدان توانست برای یازدهمین بار عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ را کسب کند تا فاصله خود از حیث تعداد قهرمانی ها در این تورنمنت را با سایر رقبا بیش از پیش افزایش دهد. رئالی ها امسال با اسپورتینگ لیسبون، دورتموند و لژیا ورشو همگروه شده اند.

رونالدو: طلسم لیگ قهرمانان را می شکنیم

سیب موز: رونالدو: طلسم لیگ قهرمانان را می شکنیم   کریستیانو رونالدو در گفتگو با یوفا به تحلیل گروه رئال مادرید پرداخت و در مورد بازگشتش به لیسبون و مصاف با تیم سابقش گفت:" این یک بازی ویژه برای من است. اسپورتینگ همیشه برای من تیم خاصی بوده است. دوست داشتم با این تیم هم گروه شویم و معتقدم که آنها امسال یک تیم فوق العاده با یک مربی خوب در اختیار دارند. من پیش از این در لیگ قهرمانان با اسپورتینگ، بنفیکا و پورتو بازی کرده بودم و حالا از دیدار مجدد با اسپورتینگ استقبال می کنم زیرا برای من رویارویی دوباره افتخار محسوب می شود."  به گزارش سیب موز رونالدو در مورد دورتموند و لژیا ورشو گفت:" با دورتموند پیش از این بازی کرده ایم و می دانیم که چه حریف دشواری است. سابقه شکست برابر این تیم را داریم. دورتموند به خصوص در خانه حریف سختی است چون هواداران پرشوری دارد. در مورد لژیا واقعیت این است که چیز زیادی نمی دانم و تجریه ای جدید برایم محسوب می شود. امیدوارم شاهد هیچ سورپرایزی نباشیم و بتوانیم هر دو بازی را از این تیم ببریم."

رونالدو: طلسم لیگ قهرمانان را می شکنیم 2

دفاع از عنوان قهرمانی:" تاکنون هیچ تیمی نتوانسته این کار را انجام دهد و این یک چالش مهم برای ما در این فصل خواهد بود. من مثبت فکر می کنم و به این تیم خوشبینم. بازی به بازی جلو خواهیم رفت و معتقدم این توانایی را داریم تا یک بار دیگر قهرمان چمپیونزلیگ شده و طلسم این بازی ها را بشکنیم."