پیام مشترک دادکان و علی پروین برای درگذشت اولادی

سیب موز: پیام مشترک دادکان و علی پروین برای درگذشت اولادی

پیام مشترک دادکان و علی پروین برای درگذشت اولادی

سیب موز: پیام مشترک دادکان و علی پروین برای درگذشت اولادی

پس از درگذشت مهرداد اولادی، علی پروین و محمد دادکان که بعدازظهر دیروز در کنار یکدیگر بودند، در پیامی مشترک این ضایعه را به جامعه فوتبال و خانواده این بازیکن تسلیت گفتند.

به گزارش سیب موز: در متن این پیام آمده است:

متاسفانه یک بار دیگر شاهد اتفاقی تلخ در فوتبال کشور بودیم. هنوز قلب مان از غم درگذشت ناگهانی هادی نوروزی آرام نشده بود که امروز بار دیگر با خبر فوت یک بازیکن جوان دیگر دل مان داغدار شد. مهرداد اولادی یکی از بازیکنان بااستعداد و مهاجمی فرصت طلب بود که در دوران حضورش در پرسپولیس بارها هواداران را خوشحال کرد و توانست با عملکرد خوبش نظر مربیان تیم ملی را هم به خود جلب کند.

امروز که خبر درگذشت این بازیکن جوان منتشر شد، یک بار دیگر خاطر همه فوتبال دوستان و هواداران پرسپولیس آزرده شد. همه ناراحت هستیم از این اتفاق های شوک آور و ناگهانی. نمی دانیم چرا این اتفاق بر سر دو جوان ارزشمند فوتبال مان آمده و فقط می توانیم بگوییم افسوس و صد افسوس از رفتن مهرداد و هادی و غمی که به خانواده های این دو عزیز وارد شده است.

بار دیگر به جامعه فوتبال و ورزش کشور این ضایعه را تسلیت گفته و برای خانواده اولادی از درگاه خداوند متعال صبر و برای روح آن مرحوم آمرزش را خواستاریم.

ایسنا