2 سرکرده جیش الفتح کشته شدند

سیب موز منابع خبری اعلام کردند در حملات هوایی جنگنده های ناشناس به مرکز فرماندهی جیش الفتح در حلب دستکم 2 سرکرده این گروهک کشته شدند. برخی رسانه های وابسته به معارضان از کشته شدن 3 سرکرده خبر می دهند. به گزارش بولتن نیوز، گروه تروریستی «جبهه فتح الشام» (که پیشتر جبهه النصره نام داشت) در صفحه خود در توئیتر اذعان کرد که «ابوعمر السراقب» سرکرده اصلی ائتلاف تروریستی «جیش الفتح» در یک حمله هوایی در استان حلب سوریه کشته شده است.

خبرگزاری فرانسه گزارش داد که این گروه اطلاعات بیشتری از این حادثه منتشر نکرده است.

به گزارش سیب موز در همین راستا، گروه دیده بان حقوق بشر سوریه که نزدیک به معارضان است اعلام کرد که جنگنده های ناشناسی که مشخص نیست روسی است، یا سوری یا وایسته ائتلاف آمریکا یک مرکز فرماندهی را که در آن سرکرده های اصلی جیش الفتح حضور داشتند بمباران کرده است.

به گفته این گروه، در این حمله علاوه بر ابوعمر سراقب، یکی دیگر از سرکرده های جیش الفتح به نام «ابو مسلم الشامی» نیز کشته شده است.

سراقب که به «ابو هاجر الحمصی» نیز معروف بود، به گفته دیده بان فرماندهی جنگهای تروریستها را در استان ادلب در سال 2015 بر عهده داشت و یکی از سرکرده های معروف موسوم به «جهادی» در عراق بوده است.

گروه اطلاع رسانی موسوم به «المرکز الإعلامی السوری» نیز در این زمینه اعلام کرد که در این حمله هوایی علاوه بر دو شخص مذکور، یک سرکرده دیگر به نام أبو خالد لبنان نیز کشته شده است.

۲ سرکرده جیش الفتح کشته شدند

سیب موز: 2 سرکرده جیش الفتح کشته شدند

۲ سرکرده جیش الفتح کشته شدند 2