درخواست خادم از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی؛ تحصیل مدال آوران المپیکی کشتی تا مقطع دکتری

درخواست خادم از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی؛ تحصیل مدال آوران المپیکی  کشتی تا مقطع

سیب موز: درخواست خادم از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی؛ تحصیل مدال آوران المپیکی کشتی تا مقطع دکتری

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، متن نامه رئیس فدراسیون کشتی به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر میرزاده

رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی

با سلام،

«احتراما، با سپاس از بذل توجه جنابعالی و همکاران محترمتان به ورزش ملی کشور، کشتی، همانطور که مستحضر هستید، از هشت مدال آور ورزش ایران در رقابت های المپیک 2016، پنج نفر از رشته ورزشی کشتی بوده اند.

لذا با عنایت به اینکه کمک به رشد و اعتلاء این عزیزان بویژه در زمینه های معنوی، همزمان با کسب افتخارات ملی، تأثیر بسزایی درآینده این قهرمانان ملی کشور بعنوان الگوهای اجتماعی مقبول اقشار مختلف مردم دارد، سپاسگزار خواهد بود دستور فرمایید مقدمات تحصیل آقایان حسـن یزدانی، قاسم ‏رضایی، کمیل قاسمی، حسن رحیمی و سعید عبدولی، دانشجویان آن دانشگاه محترم تا مقطع دکتری در رشته تحصیلی مربوطه در آن دانشگاه فراهم گردد.

پیشاپیش از بذل توجه جنابعالی قدردانی می شود.

رسول خادم

رئیس فدراسیون»

به گزارش آنا، پیش از آغاز رقابت های المپیک و برای بالا رفتن روحیه نمایندگان دانشگاه آزاد در کاروان امام رضا (ع)، براساس تصمیم دانشگاه آزاد اسلامی مصوب شد در صورتی که هر یک از این ورزشکاران بر روی سکوی المپیک قرار بگیرد، از پرداخت شهریه در مقطع تحصیلی خود معاف شود. همچنین مقرر شد تسهیلاتی به منظور ادامه تحصیل در مقطع بالاتر به این ورزشکاران اختصاص یابد. ضمن اینکه علاوه بر امکان استخدام در دانشگاه آزاد اسلامی، مبلغ 100 میلیون ریال جایزه نقدی نیز به کیانوش رستمی و حسن یزدانی کشور تعلق خواهد گرفت.

حسن یزدانی ورزشکار دانشگاه آزاد بود که موفق شد مدال طلای کشتی آزاد وزن 74 کیلوگرم المپیک را کسب کند. یزدانی که دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی واحد سمای قائمشهر است موفق شد با اقتدار قهرمان المپیک شود و بعد از 16 سال کشتی آزاد ایران را در میادین المپیک به مدال طلا برساند.

کمیل قاسمی نماینده وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد و دانشجوی رشته تربیت بدنی واحد سوادکوه هم به مدال ارزشمند نقره رسید. قاسمی که در المپیک لندن به مدال برنز این رقابت ها دست یافت موفق شد مدالش را در ریو خوشرنگ تر کند و افتخاری دیگر برای دانشگاه آزاد اسلامی به ارمغان بیاورد.

البته افتخار آفرینی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در المپیک تنها به اینجا ختم نشد؛ چرا که حسن رحیمی دانشجوی واحد شهرری و قاسم رضایی دانشجوی واحد آیت الله آملی موفق شدند مدال برنز رقابت های کشتی آزاد و فرنگی را کسب کنند. رحیمی دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی مقطع کارشناسی واحد شهرری است همچنین قاسم رضایی نیز در واحد آیت الله آملی در مقطع کارشناسی در رشته تربیت بدنی تحصیل می کند.