ثبت نام بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی آغاز شد

ثبت نام بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی آغاز شد

سیب موز: ثبت نام بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی آغاز شد

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ثبت نام بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی از امروز دوشنبه 22 شهریور 95 همزمان با عید سعید قربان شروع شده و تا 30 مهر 95 ادامه دارد.

سایت ثبت نام ازدواج دانشجویی به نشانی ezdevaj.nahad.ir فعال شده است و دانشجویان واجد شرایط برای ثبت نام می توانند به آن مراجعه کنند. در ازدواج دانشجویی دوره گذشته 22 هزار زوج ثبت نام کردند که 650 زوج از میان استادان بودند. تاریخ عقد مجاز دانشجویی برای ثبت نام در این دوره در سایت بازه زمانی یک مهر 94 تا 30 مهر 95 اعلام شد.

جامانده های نوزدهمین مراسم ازدواج دانشجویی که تاریخ عقد آنها اول مهر 94 تا اول مهر 95 بود نیز در صورتی که یکی از زوج ها در حال حاضر دانشجو باشد می توانند در این دوره ثبت نام کنند و در صورت اختصاص سهمیه از طرف ستاد ازدواج دانشجویی، آنها نیز از این سفر معنوی استفاده خواهند کرد.

در مواردی که هر دو زوج دانشجو هستند فقط یکی از آنها می توانند به عنوان داوطلب اصلی ثبت نام کنند. دانشجویان باید پس از ثبت نام، مدارک لازم را برای تایید به دفتر نهاد دانشگاه یا دفتر استانی مربوطه ارائه دهند.

به دانشجویانی که امسال در ازدواج دانشجویی ثبت نام می کنند سه بسته آموزشی بسته شماره یک (قبل از اعزام به مشهد و از طریق سایت ازدواج دانشجویی یا مرکز آموزش مجازی نهاد)، بسته شماره دو (در زمان حضور در مشهد در غالب کارگاه های آموزشی و به صورت حضوری)، بسته شماره سه (بعد از پایان سفر مشهد و از طریق سایت ازدواج دانشجویی یا مرکز آموزش مجازی نهاد) داده می شود.

داوطلبینی که از بسته های آموزش مجازی استفاده و در آزمون نهایی آن شرکت کنند، به قید قرعه جوایز ارزنده ای از قبیل کمک هزینه سفرهای زیارتی، سه روز اقامت رایگان در مشهد مقدس و ... اهدا خواهد شد. اعزام زوج های دانشجو بر اساس استان و دانشگاه از 23 دی 95 به مشهد مقدس آغاز می شود.