وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی به دیدن شاهوردی و خانواده رشیدی رفتند + تصاویر

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش گروه فرهنگی آنا و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی در ابتدا برای عیادت از اصغر شاهوردی به دیدار این صدابردار برجسته سینما رفتند.

اصغر شاهوردی در آبان ماه سال 1386 در حالی که از سر صحنه فیلم «چراغی در مه» در شمال کشور به تهران بازمی گشت، دچار سانحه رانندگی شد و به دلیل شکستگی مهره های کمر تا امروز در بستر بیماری است.

شاهوردی و همسرش اشرف افشاری در این دیدار از مشکلات شان در رابطه با بیماری و تامین هزینه های خانواده و درمان با وزیر ارشاد سخن گفتند.

علی جنتی و حجت الله ایوبی پس از دیدار با شاهوردی، به مناسبت عید قربان که نخستین عید خانواده رشیدی پس از درگذشت مرحوم داوود رشیدی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون محسوب می شود، به دیدار احترام برومند و لیلی رشیدی رفتند. رسول نجفیان، مرضیه برومند و بهرام شاه محمدلو نیز در این دیدار حضور داشتند.

داوود رشیدی در بامداد 5 شهریورماه، در سن 83 سالگی و پس از گذراندن یک دوره بیماری و آلزایمر به دلیل ایست قلبی در منزل شخصی خود درگذشت.

وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی به دیدن شاهوردی و خانواده رشیدی رفتند + تصاویر

سیب موز: وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی به دیدن شاهوردی و خانواده رشیدی رفتند + تصاویر

وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی به دیدن شاهوردی و خانواده رشیدی رفتند + تصاویر 2 وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی به دیدن شاهوردی و خانواده رشیدی رفتند + تصاویر 3 وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی به دیدن شاهوردی و خانواده رشیدی رفتند + تصاویر 4 وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی به دیدن شاهوردی و خانواده رشیدی رفتند + تصاویر 5 وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی به دیدن شاهوردی و خانواده رشیدی رفتند + تصاویر 6 وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی به دیدن شاهوردی و خانواده رشیدی رفتند + تصاویر 7 وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی به دیدن شاهوردی و خانواده رشیدی رفتند + تصاویر 8 وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی به دیدن شاهوردی و خانواده رشیدی رفتند + تصاویر 9