منصوریان: پتانسیل فعلی را در ابتدای فصل ندیده بودم/ پادوانی فقط دو ماه بازی نکرده است

منصوریان: پتانسیل فعلی را در ابتدای فصل ندیده بودم/ پادوانی فقط دو ماه بازی نکرد

سیب موز: منصوریان: پتانسیل فعلی را در ابتدای فصل ندیده بودم/ پادوانی فقط دو ماه بازی نکرده است

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش گروه ورزشی آنا، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ماشین سازی تبریز از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، گفت: «ما دو مسئله را در این تعطیلات دنبال می کردیم. اول اینکه شرایط بدنی خود را خوب کنیم که به شرایط ایده آل بدنی رسیدیم و دوم اینکه بازیکنان جدیدمان بتوانند با تمرینات بیشتر و بازی بیشتر هماهنگ تر شوند.»

او ادامه داد: «یک تشکر هم از آقای افتخاری و دوستان هیات مدیره دارم. حمایت اطرافیان تیم همیشه به آدم دلگرمی می دهد. از آنها تشکر می کنم. ما بیشتری انرژی را از هوادارانمان می گیریم و با تمام وجود می خواهیم تلاش کنیم تا به موفقیت برسیم. خوشحالیم که یک تیم استخواندار تبریزی دیگر در لیگ برتر حضور دارد و نمایندگان فوتبال آذربایجان را به سه تیم رسانده است. از گذشته داربی تبریز جذابیت های زیادی داشت و از اینکه برابر آنها به میدان می رویم خوشحال هستیم.»

سرمربی استقلال ادامه داد: «ماشین سازی تیم خیلی خوب است. دوست خوبم رسول خطیبی تیم خوبی ساخته است. همه تیم ها برابر استقلال و پرسپولیس با قدرت وارد می شوند تا به فرم ایده آل برسند و دیده شوند. من در تعطیلات این را برای بازیکنانم تعریف کردم و به آنها گفتم باید تلاش بیشتری داشته باشند تا پیروز شوند. همه تلاش می کنند برابر ما بهترین بازی را بکنند. امیدواریم به یاری حق اولین سه امتیاز لیگ خود را بدست آوریم. فعل ساختن بین بازیکنان ما موج می زند. این پتانسیل فعلی را من ابتدای فصل در بازیکنانم ندیدم. ما خواستیم آنها به وحدت تاکتیکی برسند و من از 28 روز گذشته کاملا رضایت دارم و از بزرگترهای تیمم مهدی رحمتی و خسرو حیدری تشکر می کنم.»

منصوریان درباره جذب پادوانی و دور بودنش از وضعیت ایده آل، گفت:«پادوانی یک فصل دور نبوده و فقط 2 ماه بازی نکرده است. شما 2 ماه را یک فصل می بینید؟ اواخر اردیبهشت بود که او بازی کرد و در نیم فصل اول به میدان نرفت اما او میانگین قدی تیم ما را بالا می برد و در این 10 -12 سال اخیر هم در پست مدافع وسط بازی کرده و می تواند به ما کمک کند. همچنین حقدوست هم از نفت به استقلال آمده و من از او تشکر می کنم و از علی دایی دوست خوبم ممنون هستم که با یک تلفن این بازیکن را به ما داد.»

وی در ادامه گفت:«می خواهم دو نکته را بگویم. هواداران استقلال برای دیدن تمرینات ما به ورزشگاه آزادی نیایند زیرا اجازه ورود به آنها داده نمی شود و ما شرمنده می شویم. 2 هوادار چند روز پیش از کهگیلویه آمده بودند و چون آنها را به تمرین راه نمی دادند من نیم ساعت مقابل در ورزشگاه آزادی با آنها صحبت کردم و از آنها دلجویی کردم اما در تمرینات ما بر روی خبرنگاران باز است. هر چند امروز چون می خواهیم کار تاکتیکی انجام دهیم تمرینات ما بسته است. یک روز در هفته در تمرینات ما بسته است.»

سرمربی استقلال در ادامه با ابراز گله از تفاوت میان وضعیت نشست های خبری قبل و بعد از بازی ها گفت: «الان من همه اهالی رسانه را که اینجا هستند می شناسم ولی چند دفعه است که بعد از بازی خبرنگارانی در نشست خبری حاضر می شوند که من آنها را هیچگاه ندیده ام. یک بار یک نفر از آنها با من بحث جدی فنی می کرد و می گفت چرا فاصله خط دفاعی و هافبک استقلال فلان قدر است و از این صحبت ها. من مدیون اصحاب رسانه هستم ولی باید کیفیت نشست قبل و بعد از بازی ها یکسان باشد و من بدانم که با چه خبرنگار و از چه رسانه ای روبه رو هستم.»

منصوریان در پایان از پاسخ به سوالی درباره درربی امتناع ورزید و گفت: «ما تنها تمرکزمان روی ماشین سازی است و درباره داربی بعد از ماشین سازی صحبت می کنیم.»