کشاورز: امید.ارم درنیمه نهایی به برزیل نخوریم/ درون زمین خودمان را اثبات می کنیم

کشاورز: امید.ارم درنیمه نهایی به برزیل نخوریم/ درون زمین خودمان را اثبات می کنیم

سیب موز: کشاورز: امید.ارم درنیمه نهایی به برزیل نخوریم/ درون زمین خودمان را اثبات می کنیم

سیب موز به گزارش سیب موز محمد کشاورز در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، درخصوص بازی های تیم ملی فوتسال در رقابت های جام جهانی کلمبیا گفت: «ما در شرایط بسیار خوبی قرار داریم و انتظارمان از خودمان این است که بتوانیم خاطره حضور در جمع 4 تیم برتر جهان را زنده کنیم و یک بار دیگر مردم را خوشحال کنیم. با توجه به گروهی که در آن قرار گرفته ایم شانس ما برای صعود به دور بعد بالاست ولی باید هیچ حریفی را از پیش بازنده ندانیم تا غافلگیر نشویم.»

او ادامه داد: «روی کاغذ در گروه نسبتا آسانی هستیم چرا که فقط اسپانیاست که می تواند برایمان دردسر درست کند اما تیم های مراکش و آذربایجان حریفان خطرناکی هستند و پیشرفت قابل توجهی کرده اند. مراکش عنوان قهرمانی آفریقا را یدک می کشد و اگرچه قبلا به ما باخته است اما دلیل نمی شود که این بار هم برابر ما بازنده باشد. آنها قطعا تیم ما را به خوبی آنالیز کرده اند و با ارائه بازی متفاوتی نسبت به دوره قبل سعی می کنند تا ما را شکست دهند. آذربایجان هم با آوردن مربیان و بازیکنان برزیلی به لیگ فوتسال خود و دادن تابعیت به بهترین آنها می تواند روز بسیار سختی را برای مان رقم بزند.»

وی افزود: «ما پیش از این دو بار با اسپانیا روبه رو شده ایم و شناخت کافی از این تیم داریم. اینکه بازی سختی داریم و رقیب می تواند ما را شکست دهد، واقعیتی غیرقابل انکار است ولی همان طور که توانستیم این تیم را در جام جهانی دوره قبل متوقف کنیم بیانگر آن است که امکان شکست دادن این تیم بسیار خوب فوتیال دنیا نیز وجود دارد. سعی می کنیم تا با ارائه بازی حساب شده اسپانیایی ها را غافلگیر کنیم و با پیروزی برابر آنها به عنوان تیم اول راهی مرحله یک چهارم نهایی شویم.»

ملی پوش فوتسال کشورمان در مورد شانس فینالیست شدن تیم ملی گفت: «هدف ما حضور در مرحله نیمه نهایی است. اگر بتوانیم در مرحله یک چهارم نهایی تایلند یا مصر را شکست دهیم، در جمع 4 تیم برتر هستیم. آنجا باید با قرعه خوبی روبه رو شویم تا جواز صعودمان به فینال هم صادر شود. امیدوارم در نیمه نهایی حریف مان برزیل نباشد تا امیدمان برای رسیدن به فینال از بین نرود.»

کشاورز در واکنش به این موضوع که کارشناسان معتقدند تیم ملی فوتسال در حال حاضر بهترین تیم ادوار فوتسال ایران است، تصریح کرد: «این موضوع باید درون زمین مشخص شود و زدن حرف آنها فقط امیدی است که به مردم داده می شود. من و دیگر ملی پوشان تلاش می کنیم تا بهترین بازی خودمان را انجام دهیم تا به موفقیت دست یابیم. امیدوارم که نمایش دلپذیری داشته باشیم و در بازی ها نتایج قابل قبولی بگیریم.»