مدیر امور شاهد و ایثارگران واحد کرمان منصوب شد

سیب موز به گزارش سیب موز طی حکمی از سوی مشاور ریاست و مدیر کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی ، عنایت الله شیخ حسینی بعنوان مدیر امور شاهد و ایثارگران واحد کرمان منصوب شد.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه، در بخشی از این حکم آمده است: بنا به پیشنهاد رئیس محترم واحد کرمان ونظر به مراتب تعهد،تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان منصوب می شوید.

امید است با توکل بر خداوند متعال و با همکاری و مساعدت مسئولان آن واحد دانشگاهی در ارائه خدمات شایسته به جامعه دانشگاهی شاهد و ایثار گر موفق و موید باشید.

در این مراسم دکتر علی حمزه ای معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان فعالیت های انجام شده در ستاد شاهد و ایثارگر این واحد را قابل توجه دانست و از زحمات همه مسئولان که در زمینه ارتقای جایگاه علمی و پزوهشی فرزندان شاهد و ایثارگر تلاش نموده اند قدردانی کرد.

همچنین احمدعلی آزادوار معاونت فرهنگی و پزوهشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا از زحمات ده ساله دکتر سید محمد موسوی دبیر سابق ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان قدردانی کرد.

وی افزود: در زمینه فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر، هر اندازه خدمت رسانی انجام شود باز هم کم است و همه مسئولان باید با جدیت و همت در این مسیر حرکت کنند.

آزادوار همچنین از زحمات آقایان توکلی و موسوی در سال های اخیر تشکر و قدردانی کرد و از آرزوی توفیق و موفقیت برای دکتر عنایت الله شیخ حسینی را از خداوند مسئلت نمود.

مدیر امور شاهد و ایثارگران  واحد کرمان منصوب شد

سیب موز: مدیر امور شاهد و ایثارگران واحد کرمان منصوب شد

سپس حجت الاسلام والمسلمین دکتر مجتبی عرب نژاد مدیر کل فرهنگی و اجتماعی واحد کرمان نیز با تشریح فعالیت های انجام شده، گزارشی از روند جلسات برگزار شده با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ارائه کرد.

در ادامه مسعود توکلی مسئول ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان ضمن تشکر از زحمات دکتر موسوی پیگیری بیشتر مسائل مربوط به دانشجویان این مجموعه را از دکتر شیخ حسینی خواستار شد.

توکلی خاطرنشان کرد: از آقایان دکتر عرب نژاد و دکتر حمزه ای که با لطف و عنایت با ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان همکاری مستمر داشتند قدردانی می کنیم و امیدواریم در سال تحصیلی جدید بتوانیم براساس برنامه ریزی جامع و کامل تر به اهداف خود در زمینه های فرهنگی و پژوهشی دست یابیم.

وی تعداد دانشجویان ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان را بیش از 1700 نفر ذکر کرد و افزود: از این میان تعداد 48 دانشجو در مقطع دکتری و 962 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند.

دکتر عنایت الله شیخ حسینی مدیر جدید ستاد شاهد ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی کرمان، خدمت رسانی به فرزندان شاهد و ایثارگر را افتخاری بزرگ دانست و اذعان کرد: امیدواریم همچنان با همکاری بین مسئولان آموزشی و فرهنگی دانشگاه بتوانیم در جهت موفقیت دانشجویان شاهد و ایثارگر تلاش کنیم و خادم خوبی برای آن ها باشیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات دکتر سید محمد موسوی قدردانی گردید.