سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر

سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر

سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر

گرفتن سلفی که به تازگی رواج پیدا کرده و همه ی اقشار جامعه را درگیر خود کرده است برخی اوقات واکنشهای زیادی را در جامعه برانگیخته و به سلفی های جنجالی تبدیل می شود.

واژه سلفی  تقریبا یک سالی می شود که به خاطر تصاویر سلفی رنگ و بوی تازه ای  گرفته و تبدیل به یکی از پرطرفدارترین مدل عکاسی  شده است. تب گرفتن سلفی تا حدی زیاد شده است که گاه سران کشورها و چهره های مشهور سلفی های مختلفی گرفته و به اشتراک می گذارند.کافی است عبارت سلفی را در موتور جست وجوی مرورگرتان تایپ کنید تا با انبوهی از عکس های غالبا تاری مواجه شوید که برای به ثبت رساندنشان دردسرهای زیادی کشیده شده است. گاهی این دردسرها تنها به گرفتن سلفی محدود نمی شود و ثبت عکس خود نقطه آغاز دردسر می شود. به همین تازگی گروهی از هنرمندان کشورمان از مردم و مسئولان و سایر هنرمندان خواستند تا با گرفتن عکس سلفی با کودکان کار، ضرورت رسیدگی به این قشر کودکان آسیب دیده را یادآور شوند.اما این دعوت انتقادات و نظرات مخالف زیادی را در پی داشت. این بار اولی نیست که پدیده "سلفی" جنجال ساز شده است. پیش از این هم بارها عکس های سلفی هنرمندان، سیاستمداران و به طور کلی افراد معروف خبرساز شده است.در ادامه عکس هایی را در همین راستا می بینید:

سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 2 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 3 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 4 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 5 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 6 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 7 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 8 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 9 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 10 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 11 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 12 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 13 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 14 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 15 سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر 16

سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر

4.1/5

38

جالب انگیز - آفتاب نیوز - /ف