وقوع چندین عملیات مقاومتی مسلحانه در قدس اشغالی

وقوع چندین عملیات مقاومتی مسلحانه در قدس اشغالی

سیب موز: وقوع چندین عملیات مقاومتی مسلحانه در قدس اشغالی

سیب موز به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از شبکه اخبار فلسطین  رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که  شهرک صهیونیستی"بسگات زئیف" واقع در شرق شهر اشغالی قدس مورد حمله افراد مسلح فلسطینی قرار گفته است.

سایت صهیونیستی روتر در این باره نوشت که چند فلسطینی مسلح از جانب منطقه ای در شعفاط در قدس اشغالی، به سمت شهرک بسگات زئیف به صورت گسترده تیراندازی کردند و شهرک نشینان صهیونیست را هدف قرار دادند.

به گزارش سیب موز

این رسانه صهیونیستی با بیان اینکه گلوله های شلیک شده به منازل شهرک نشینان اصابت کرده است افزود که این حملات تلفات جانی نداشته است.

پایگاه صهیونیستی روتر در پایان گزارش خود نوشت که شهرک نشینان شهرک بسگات زئیف پیش از این چندین بار به ارتش اسرائیل نسبت به افزایش عملیات های مسلحانه فلسطینی ها هشدار داده بودند، اما ارتش هشدار های صهیونیستها را نادیده گرفته است.

به گزارش قدسنا گرچه موج عملیات فلسطینی ها بر ضد رژیم اسرائیل یا انتفاضه قدس از اوایل اکتبر تاکنون با چالش های واقعی همراه بوده است و  در سایه تسلط کامل رژیم صهیونیستی در شهرهای کرانه باختری در کنار همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان در بازداشت گسترده مبارزان فلسطینی ،  جنایت بر ضد خانواده های مجریان عملیات و سیاست تخریب منازل فلسطینیان از قدرت فلسطینی ها برای اجرای عملیات خطرناک و بی سابقه  کاسته است ، اما کارشناسان امنیتی صهیونیستی همچنان معتقدند که عملیات تیراندازی از سوی فلسطینی‎ها به سوی نیروهای ارتش اسرائیل و شهرک نشینان به تهدید اصلی اسرائیل و ارتش این رژیم  تبدیل شده است.

آنها همچنین تاکید دارند  که آرامش کنونی در کرانه باختری، آرامشی شکننده است و عملیات تیراندازی فلسطینی‎ها همچنان در ابتدای مسیر خود قرار دارد.

تمام/م.ر/28