معرفی کتاب/ ارتباط صهیونیستی

معرفی کتاب/ ارتباط صهیونیستی

سیب موز: معرفی کتاب/ ارتباط صهیونیستی

سیب موز خبرگزاری قدس: سرزمین فلسطین به عنوان عمق استراتژیک جهان اسلام بیش از 66 سال است که توسط صهیونیستها اشغال شده و تاریخ غنی آن در راستای سیاستهای سلطه گرانه غرب و صهیونیسم وبا استفاده از ابزارهای متعدد از جمله رسانه بارها مورد تحریف قرار گرفته است .

با توجه به اهمیت جایگاه فلسطین در حوزه تولید و نشر کتاب، خبرگزاری قدس (قدسنا) جهت آشنایی بیشتر و درک درست تر مخاطبان از فلسطین، تاریخچه اشغال آن و تحولات سرزمین های اشغالی و آشنایی با دشمن صهیونیستی به معرفی آثار تولید شده در این زمینه می پردازد .

به گزارش سیب موز

ارتباط صهیونیستی

معرفی مختصر کتاب:

در این کتاب، نویسنده پندارهای باطل اسرائیل در مورد حاکمیت بر سرزمین فلسطین را رد می کند و بر حق ملت فلسطین برای بازپس گیری سرزمین قانونی و غصب شده اش پا می فشارد. او از رهگذر بررسی زمینه های بحران خاورمیانه، خشمگینانه و قاطعانه از زوایای پنهان سر در گمی آمریکا و چیرگی صهیونیسم بر کاخ سفید و کنگره و دستگاه های تبلیغاتی آمریکا سخن می گوید.

این کتاب در سه بخش اصلی به نگارش درآمده که در بخش اول با محوریت گناه اصلی است که به عنوان هایی چون: رویای یک انسان، کابوس انسان دیگر، آمریکا دست دراز می کند، دوران بارداری شوم پرداخته است.

در بخش دوم نویسنده سعی بر این دارد که درباره "پوشاندن حقایق" سخن بگوید، که در این بخش به سر فصل هایی مانند: دولت صهیونیستی، ستم به فلسطینیان انفجار پدید می آورد، روزنامه نیویورک تایمز، گمراه ساختن مردم آمریکا می پردازد.

در بخش پایانی موضوع  فریب را به خود اختصاص داده است، که موضوعاتی چون: صاعقه، آتش افروزی، مسیحیت گمراه شده، جنگ سال 1973، فرجام عدالت آنگاه صلح و ...  در خود جای داده است.

معرفی کتاب: ارتباط صهیونیستی

نوشته: آلفرد م.لیلیانتال

مترجم: سید ابواقاسم حسینی

سال چاپ: 1379

شمارگان: 3000 نسخه

ناشر:  مرکز نشر آثار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

تمام/م.ش/28