27 مورد عملیات مقاومتی در کرانه باختری طی 24 ساعت گذشته

27  مورد عملیات مقاومتی در کرانه باختری طی 24 ساعت گذشته

سیب موز: 27 مورد عملیات مقاومتی در کرانه باختری طی 24 ساعت گذشته

سیب موز به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از منابع محلی، نظامیان رژیم صهیونیستی سه شنبه شب گذشته به شهرک حواره واقع در جنوب نابلس و شهرک نحالین در غرب بیت لحم و نیز مناطق دیگر در شمال و جنوب کرانه باختری حمله کردند و فلسطینیان هم در راستای مقابله با این حملات دست به 27 مورد حمله با استفاده از پرتاب سنگ و بطری های آتش زا به سمت نظامیان صهیونیست زدند.

نظامیان صهیونیست جاده حواره را از شهرک صهیونیستی "اتسهار" تا ورودی شهرک "بیتا" در جنوب نابلس بستند و شمار زیادی از آنها در شهرک حواره مستقر شده و چندین جوان فلسطینی را بازداشت کردند.

به گزارش سیب موز

در همین راستا، نظامیان ارتش صهیونیستی به شهرک نحالین در غرب بیت لحم واقع در جنوب کرانه باختری حمله کرده و دست به جستجوی گسترده منازل زدند.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، رسانه های صهیونیستی از وقوع بیش از 27 عملیات پرتاب سنگ و بطری های آتش زا به سمت نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست در کرانه باختری و قدس اشغالی از صبح دیروز سه شنبه خبر داده اند.

پایگاه صهیونیستی روتر نیز اعلام کرد که یک منزل متعلق به شهرک نشینان صهیونیست در شهرک بسگات زئیف واقع در اراضی فلسطینی در نزدیکی قدس اشغالی هدف تیراندازی قرار گرفت.

تمام/ سش 24