پیش بینی زیان میلیون ها دلاری برای شرکت های اسلحه سازی اسرائیل

پیش بینی زیان میلیون ها دلاری برای شرکت های اسلحه سازی اسرائیل

سیب موز: پیش بینی زیان میلیون ها دلاری برای شرکت های اسلحه سازی اسرائیل

سیب موز به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا) روزنامه صهیونیستی هاآرتص در شماره امروز(سه شنبه) خود نوشت که توافق میان واشنگتن و تل آویو بر سر افزایش مبلغ بسته کمک های نظامی جدید امریکا به ارتش رژیم صهیونیستی منجر به ورشکستگی شرکت های اسلحه سازی این رژیم خواهد شد.

هاآرتص افزود که ارزیابی های اولیه نشان می دهد  زیان شرکت های اسرائیلی فعال در زمینه ساخته اسلحه، به 800 میلیون دلار خواهد رسید.

به گزارش سیب موز

این رسانه صهیونیستی تاکید کرد که احتمال دارد این خسارت ها منجر به توقف برخی خطوط تولید و انتقال آن به امریکا  شود. علاوه براین، برخی از کارشناسان و متخصصان اسلحه سازی اسرائیلی به امریکا منتقل خواهند شد.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص در قسمت دیگری از گزارش خود به نقل از یک خبرگزاری قدس - نزدیک به شرکت های ساخت اسلحه در اسرائیل تاکید کرد که انتظار می رود که این خسارت ها منجر به کاهش ابزارهای مورد نظر برای تولید اسلحه در هنگام جنگ  شود، چرا که در زمان جنگ مسیرهای دریایی و زمینی بسته خواهند شد.

این خبرگزاری قدس - خاطرنشان کرد که وزارت جنگ اسرائیل اطلاعاتی درباره نیازهای بازار و اقتصاد اسرائیل در اختیار ندارد به همین دلیل به این مساله توجهی نمی کند، و تنها موضوع دریافت 500 میلیون دلار اضافی از امریکا برای این وزارت مهم است.

این خبرگزاری قدس - افزود که در شرایطی که وزرات جنگ به موضوع ورشکستگی شرکت های اسلحه سازی اسرائیل اهمیت نمی دهد، این شرکت های خود را برای متحمل شدن خسارت هایی به میزان چند میلیارد دلار آماده می کنند.

تمام/م.ر/28