راههای کوچک و ساده برای ابراز عشق

راههای کوچک و ساده برای ابراز عشق

عشق یک احساس خارق العاده ست. عشق نوشداروی هر دردی است و بزرگترین محرک جنسی در روابط زناشویی به حساب می آید. گفته میشود ابراز علاقه و عشق به همسر سبب صمیمیت بیشتر و همینطور ازدیاد این احساس والای بشری میشود.ما به شما پیشنهاد میکنیم که از روشهای زیر برای بهبود رابطه زناشویی خود به وسیله ابراز عشق و علاقه بهره مند شوید.

یادداشت "دوستت دارم" در کنار تختخواب : اگر به هر دلیلی مجبور هستید صبح ها زودتر از همسرتان منزل را ترک کنید و یا به دلیل مشغله زیاد کاری کمتر از حد معمول همدیگر را می بینید میتوانید یک یادداشت عاشقانه کنار تختخواب برای همسرتان بگذارید. این نشان میدهد که شما به فکر او هستید ولی وقت کافی برای کنار او بودن در اختیار ندارید.

اهدای گل: در زمانیکه او هرگز انتظارش را ندارد با دسته ای از گلهای مورد علاقه اش غافلگیرش کنید. نیازی به هزینه های گزاف نیست. میتوانید از گلهای وحشی چیده شده در یک سفر تفریحی بیرون شهری او را غافلگیر کنید. همه از غافلگیر شدن به وجد می آیند. این نشان میدهد عشق او چقدر برایتان قابل تحسین است.

صبحانه در رختخواب : به شما پیشنهاد میکنیم چند روز در ماه خودتان صبحانه را آماده کرده و در رختخواب در کنار همسرتان میل کنید. روزهای تعطیل و آخر هفته ها برای این کار مناسب است. این راهی دوستداشتنی و رومانتیک برای ابراز علاقه است.

سفرهای غیر منتظره : برای اینکه به همسرتان نشان دهید تا چه اندازه به او عشق و علاقه دارید با یک سفر تفریحی بدون برنامه ریزی غافلگیرش کنید. اگر بودجه لازم برای تدارک سفر چند روزه را ندارید میتوانید از یک پیک نیک دو نفره آخر هفته و یا حتی قدم زدن در پارک در کنار یکدیگر لذت ببرید.

آلبوم عکسهای یادگاری: سعی کنید یک آلبوم از عکسهای دونفره خود داشته باشید. میتوانید تعدادی از عکسهای دو نفره را با سلیقه قاب کرده و در اتاق خواب یا اتاق کار خود قرار دهید. این نشان میدهد تا چه اندازه به همسرتان علاقه مند هستید.

تهیه و ترجمه : گروه خانواده پرداد / پریسا دهقان