تشدید تدابیر امنیتی اسرائیل در کرانه باختری

تشدید تدابیر امنیتی اسرائیل در کرانه باختری

سیب موز: تشدید تدابیر امنیتی اسرائیل در کرانه باختری

سیب موز به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه اینترنتی الرساله نت، محافل عبری به تشدید تدابیر امنیتی نیروهای ارتش و پلیس رژیم صهیونیستی در کرانه باختری به ویژه در جاده 443 حدفاصل منطقه مودیعین تا قدس اشغالی که 17 کیلومتر است، اشاره کردند.

"یواف سایتون" تحلیلگر نظامی روزنامه یدیعوت آحارنوت از تشدید تدابیر امنیتی ارتش و پلیس رزیم صهیونیستی در کرانه باختری برای جلوگیری از وقوع عملیات‎های جدید خبر داد.

به گزارش سیب موز

بنابراعلام وی، ارتش اسرائیل اخیرا تصمیم به نصب 255 دوربین نظارتی جدید در نقاط مختلف کرانه باختری گرفته است. همچنین افزایش پرواز پهپادهای شناسایی و بالن‎های مراقبتی از جمله دیگر تدابیر امنیتی جدید در کرانه باختری است.

تحلیلگر صهیونیست در ادامه با اشاره به تشدید تدابیر در کرانه باختری اذعان کرد: البته با این وجود ژنرال "حای ریکخ" از مقامات ارشد ارتش اسرائیل تاکید کرده که همچنان نمی توان درباره تامین امنیت 100 درصدی در کرانه باختری اطمینان داد.

رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه قدس در اول اکتبر 2015 تلاش کرده است که با تشدید تدابیر امنیتی جلوی عملیات فلسطینی‎ها را بگیرد اما هر بار با عملیات شدیدتر و غافلگیرانه تر جوانان فلسطینی شوکه شده است.

تمام/م.ت/24