شهرک نشینان همچنان در رعب و وحشت تونل های مقاومت

شهرک نشینان همچنان در رعب و وحشت تونل های مقاومت

سیب موز: شهرک نشینان همچنان در رعب و وحشت تونل های مقاومت

سیب موز به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که ترس و دلهره شهرک نشینان از حفر تونل های مقاومت تا داخل شهرک های صهیونیستی همچنان ادامه دارد بطوریکه اخیرا شماری از ساکنان شهرک های مجاور غزه به ارتش اسرائیل رجوع کرده و تاکید کردند که آنها  همچنان صدای حفر تونلها را در زیر منازلشان می شنوند.

منابع صهیونیستی افزودند که شماری از نظامیان پلیس و ارتش اسرائیل پس از دریافت این خبر، به مناطقی که ساکنان آن مدعی وجود حفاری ها در آن مناطق شدند اعزام شده و عملیات کشف تونل ها را آغاز کردند.

به گزارش سیب موز

براساس گزارش های رسانه های صهیونیستی، در سال های اخیر بارها شهرک نشیان بارها به ارتش صهیونیستی مراجعه کرده و از سر و صدای حفاری زیر زمین شکایت کرده اند و ارتش نیز آن را توهم خوانده است.

ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ اخیر خود علیه نوار غزه ضربات سخت و سنگینی از جانب  تونل های هجومی مقاومت فلسطین متحمل شد. پس از پایان جنگ اخیرا علیه نوار غزه و در ادامه وحشت رژیم صهیونیستی از تونل های مقاومت و ناتوانی این رژیم در ردیابی و انهدام این تونل ها، ارتش رژیم صهیونیستی تصمیم گرفت که از دستگاه های ردیاب برای رهگیری عملیات ایجاد تونل توسط گروه های مقاومت که از نوار غزه تا اراضی اشغالی امتداد دارد، استفاده کند. علاوه براین ارتش اسرائیل دستگاه های پیشرفته ای نیز برای شناسایی تونل های مقاومت تهیه کرده و بودجه سنگینی برای این عملیات اختصاص داد اما برخی منابع امنیتی اسرائیل اخیرا اعتراف کردند که هیچ راه حلی برای مقابله با تونل های مقاومت ندارد.

تمام/م.ر/ 24